Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znakovi pirot topli do
#1
uklesan pop na stenu kako drzi knjigu a pored njega ima i pismo
Odgovori
#2
Ima li vodopada blizu?
Odgovori
#3
Ima vodopad u blizini, voda pada preko crvenih stepenica... Tu negde u blizini je bila i puška na kamenu koju su čobani is tog kraja razbili, tako se priča ...
Odgovori
#4
Mozes li detaljno nesto da opises, ili da postavis sliku da li mozda ima oko glave oreol (kao sveci) i da li pored ima urezana neka slova inicijali.
Odgovori
#5
Ispod midzora ima pop kako u ruke drzi knjigu tu uz njega hajduk i devojka od popa na tri arsina u malu potkapinu ima pismo na stenu velicine razglednice velicina slova kao obicno pisanje na papiru pisanim slovima i samo se vidi kad se namokri vodom, tu oko njega ima jos znake lazne tu su blizu tri kladenca i na kamik velicine kao vol kad cucne ima kvacka i 12pileta pileta su od tacke jedno pile na kvacku na 700m od ovih tri kladenaca ima jos jedni tri kladenaca ispod njih ima jedna velika crvena ploca tu tri kladenca se ulivaju u ovi drugi i tu prave vise malih vodopada sva ova pomenuta mesta su jedno od drugo 700m. sto posto tacni znaci licno znam mesto,trazim opis ako ima neko?
Odgovori
#6
Nekoliko slika bi mogla da objasni puno toga, ako si u mogućnosti postavi sliku. Postavi slike tog popa i te kvočke sa pilićima a opis postoji.
Odgovori
#7
zbog velike udaljenosti i pesacenja nisam u mogunosti da idem da slikam znake ima jos dosta doga ako imate dobre opise i planove mozemo saradjivati evo dacu vam jos nekoliko vaznih znakova za jedno govedariste to sve pomenuto mozete sto posto verovati i videti svojim ocima normalno uz resenje, bavim se i ja time vec oko 35godina i vrlo dobro znam sta je prirodno a sta je radjeno ali za ta mesta mi nemamo resenja.
Odgovori
#8
Da put do Tupanara je sigurno veoma dug :-) :-):-) To mesto su obilazile mnoge ekspedicije do sada ali ko zna nikad se nezna. Opisi nisu problem najbolje je da slikate ili opišete znake pa će se neko javiti sa opisima. Tamo kod Vas ima dosta zanimljivih mesta!
Odgovori
#9
Citat:Ispod midzora ima pop kako u ruke drzi knjigu tu uz njega hajduk i devojka od popa na tri arsina u malu potkapinu ima pismo na stenu velicine razglednice velicina slova kao obicno pisanje na papiru pisanim slovima i samo se vidi kad se namokri vodom, tu oko njega ima jos znake lazne tu su blizu tri kladenca i na kamik velicine kao vol kad cucne ima kvacka i 12pileta pileta su od tacke jedno pile na kvacku na 700m od ovih tri kladenaca ima jos jedni tri kladenaca ispod njih ima jedna velika crvena ploca tu tri kladenca se ulivaju u ovi drugi i tu prave vise malih vodopada sva ova pomenuta mesta su jedno od drugo 700m. sto posto tacni znaci licno znam mesto,trazim opis ako ima neko?


imam nesta za popa, to je pop i mladenci, ocu reci vencava ih. Kako da kontaktiramo?
Odgovori
#10
jer ima tu potok sto razdvaja dve doline i konj sto vuce kociju, treba da bude ublizini popa kako vencava,                          ima tu jos znakova.ako ima to javi se imam resenje. pozdrav 
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)