Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakonski propisi
#1
Zna li neko kakav je zakon u Srbiji sto se tice traganja za izgubljenim nakitom na plazama? Recimo, ako resim da odem do Beogradske Ade i neko pozove pandure, ili me isti sam uoci, ima li pravnog osnova da me kazni, ili da mi oduzme detektor? Znam da je traganje na sopstvenom zemljistu dozvoljeno, kao i na terenima pravnih lica od kojih smo dobili dozvolu, ali ne znam kakva je situacija sa gradskim zemljistem? Isto pitanje se odnosi i na parkove.
Odgovori
#2
Ceo Beograd je zasticena zona.
Sto se tice Ade, verovatno bi bio u Dnevniku RTS-a.
Nemoj to da radis !
Odgovori
#3
i ako se resis samo nocu idi
Odgovori
#4
Mozda nije bilo nikog da me snimi da bih se pojavio u dnevniku, ali su me zato prolaznici posmatrali kao marsovca.  :o  I svaki deseti je prokomentarisao: ''Sta trazi ovaj?!''  >Sad  Jedan mi je cak prisao da vidi sta to radim, ali je bar bio kulturan.. U svakom slucaju, od sad pa na dalje cu ici samo nocu.
Odgovori
#5
Meni i mom kolegi juce pozvali policiju :-)) Dosli ljudi u sumu sa psom,pregledali dokumenta,sta radimo,pokazali ID iz udruzenja tragaca,ljudi se izvinuli i otisli. Naime usli som u jedan stari dvorac,poruen,ali nije pod zastitom,a neki revnosan i nadobudan spijun onaj mahalski pozove policiju. Ljudi dosli posto ko zna sta je ovaj kazao,izvinuli se,pozeljeli sretan rad,malo pogledali sta imamo,cito iz znatizelje i odose.
Odgovori
#6
ja ti rekoh ,,samo nocu idi...........mada ima ekipa koja radi adu ciganliju...ali gaze i po plicaku jel ih na obali zezaju cepovi od flasa.........
Odgovori
#7
(06-04-2013, 01:15 AM)Acabeograd link Piše:ja ti rekoh ,,samo nocu idi...........mada ima ekipa koja radi adu ciganliju...ali gaze i po plicaku jel ih na obali zezaju cepovi od flasa.........

Sad je idealno vreme za Adu jer se voda veoma povukla. Za par metara. Mada opet ima mnogo cepova. A kovanice se nalaze na svakom koraku.
Odgovori
#8
Samo nocu provereno ;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)