Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eксперимент уз помоћ видовњак
#31
(29-03-2013, 03:20 PM)citytaxi link Piše:Cekamo,cekamo mada sam nestrpljiv da cujem ishod ovog eksperimenta ! Nije da neverujem nego zeljno ocekujem komentare nasih clanova da cujem dali su zadovoljni odgovorom ili ce biti razocarani . U svakom slucaju veliki pozdrav svima ! ! !
Ја не знам да ли је да поновим речи? Помиње експлицитно на почетку теме: Немојте очекивати од наших предвиђања неке колеге овде представити да постане милионер у два дана. Kо има стрпљења да чека, кo пожури, и био разочаран да не чека, проблем је његова.
Odgovori
#32
(29-03-2013, 11:14 PM)Acabeograd link Piše:A V.Vojvodi hvala sto ucestvuje ovde sa nama u radu,,pa i da nema nista od ovoga hvala na dobrim namerama i volji da pomogne,,,, A svako kome ovo deluje komicno ili neka ovu temu obidje ili neka se suzdrzi od glupih komentara ( to vazi za svaku temu)...e sad ,,,lepo je sto ima ljudi koji su ovako javno spremni da pitaju za pomoc,,,znaci da su spremni i da podele,,,a to verujte vise vredi nego zlato,,,jel tada se prave prijateljstva za ceo zivot....drugari srecno
Хвала вам на разумевању и подршци. Mноге тачне речи: lepo je sto ima ljudi koji su ovako javno spremni da pitaju za pomoc,,,znaci da su spremni i da podele,,,a to verujte vise vredi nego zlato,,,jel tada se prave prijateljstva za ceo zivot.... Хвала братe!
Odgovori
#33
(30-03-2013, 07:32 PM)BoBAN70 link Piše:Batice rani sina pa salji u vojsku nsrbija se umiriti nemoze. i moja baba je bila vidovita.
Vidim sta si napisao al nisam uspeo da razumem smisao tvog posta.... ???  zao mi je !
Inace uzgred budi receno...jedno je biti "VIDOVIT" a nesto sasvim drugo "PROZORLJIV"
Odgovori
#34
(30-03-2013, 10:37 PM)grotagold link Piše:[quote author=BoBAN70 link=topic=1866.msg16276#msg16276 date=1364664729]
Batice rani sina pa salji u vojsku nsrbija se umiriti nemoze. i moja baba je bila vidovita.
Vidim sta si napisao al nisam uspeo da razumem smisao tvog posta.... ???  zao mi je !
Inace uzgred budi receno...jedno je biti "VIDOVIT" a nesto sasvim drugo "PROZORLJIV"
[/quote]

BOBANE STA SI HTEO SA OVIM RECI,,,JEL TI BABA POMOGLA DA NADJES NESTO,,DA NISI TI VIDOVIT NA BABU
Odgovori
#35
(25-03-2013, 03:54 PM)Valchan Voevoda link Piše:Сада кажу да у суштини: човек имају један захтев морају да буду прецизнији његове прогнозе, нека слике објекта који сте заинтересовани периметру су не више од 100-200 метара. Јер, када подручје је велика велика је вероватноћа да имамо још закопано благо, и то ствара потешкоће да лоцира прави место сте ви заинтересовани. Хвала унапред за разумевање.
Da suzim i ja područje interesovanja i traženja,mene najviše interesuje deo u sredini fotografije,oko reke,levo i desno (znači jedna ostava).Da objasnim: ja sam sanjao starca sa sedom kosom i bradom, koji mi je rekao da ja mnogo lutam ali da su moje pare tu i tu i objasnio mi gde i kako,ne verujući otišao sam na lice mesta sve je kao u snu u najsitniji detalj,samo trulog panja nema,pa prema tome i para.Mislim to jest siguran sam da ima na više mesta blaga,jer su u ovom predelu hajduci bili kao kod svoje kuće i ima puno zemunica,pećina gde su živeli.Priča se  da je na nekoliko mesta i nađeno,bilo je i puno znakova,oznaka ali je to sve uništeno.
E sad kad je moglo da stoji 200-300 možda i više godina, ja sam strpljiv,može da čeka još malo vremena.Pozdrav za vidovnjaka,V. Voevodu i ostale kolege.
Odgovori
#36
Izvinjavam se ako sam uvredio nekog ovom  porukom nesto su me savladale emocije jer su me vise puta prevarili. pa mi ti vidovnjaci nesto ne leze i nesto ne verujem. ALI IZVINITE JOS JEDNOM. A sto se tice babe tu sam mislio na ono veruj use i u svoje kljuse POZDRAV

Odgovori
#37
zanimljiva tema nema sta  Smile
Odgovori
#38
Nisam nikada verovao u vidovnjake, niti cu.
Bio sa par puta (samo vozio) sa neizlecivo bolesnim, kod istih za pomoc i sem uzaludne nade i normalno uzimanja novca - definitivno NISTA !
Secam se, puno dvoriste nevoljnika, mahanje ruku carobnjaka (kao bio-energija) sa klanjem sumskih kornjaca (satro za vakcinu) i prodaje nekih cajeva, vodica i sl.
Bila je u Milosevicovo vreme serija TV emisija na tu temu.
Dolazili su vidovnjaci ali i oni koji su ih osporavali. Da skratim, postoji i dan danas ponuda od nekog Americkog univerziteta od 1 000 000 $ za onoga ko dokaze da zaista ima te sposobnosti. Ta ponuda vazi za ceo svet a oni eto NECE-GADLJIVI na dolare.
Postoje i neke neobicne pojave koje nemaju veze sa vidovnjacima ali su na neki nacin slicne i za nauku neobjasnjive ali to je druga tema.


Odgovori
#39
SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE..I VEROVANJE.....ALI NIKO NEMA PRAVO DA TO USKRATI ONOM DRUGOM...KO VERUJE PITACE ,KO NE ,,,PRESKOCI TEMU I SVI SRETNI I ZADOVOLJNI
Odgovori
#40
То је оно што сам рекао. Форум има гомилу других разним темама нико није приморан да чита и моја...
У Бугарској се рећи ово: Ако можете да помогнете некоме то помогнете, ако не може да помогнете -
то није мешао са срањем
. Што значи да они који немају ништа да нам каже да не прочитати овде.  8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 12 Gost(a)