Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eксперимент уз помоћ видовњак
#21
Mene me interesira ova mesto , interesno e sto na vremeto posadile borova suma vo oblik na rajska ptica kako sto mozete i samite da vidite. Sigurno ne e slucajno obelezeno mestoto pa da vidime vidovitiot covek sto moze da kaze za ova.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#22
Da Aco baš tako,normalno da i čovek ima svoj deo,po meni za to svaki komentar je suvišan.Svako ko nešto pomogne ili na neki način doprinese nalaženju ..... ima svoj deo,bez obzira dali je to drugi,peti i oko toga mislim da niko nikad nebi trebao da ima zamerki.Pozdrav svima.
Odgovori
#23
Хвала вам браћа за све што кажете о тој теми. Ја само желим да вам дам један мали пример. Овај наш пријатељ до сада је помогао многим колегама што није предузео ни једну пару за његову помоћ. Последњи случај је када колеге пронашли 50 килограма злата он је одбио да узме удео. За неке ово може бити чудно, али e истина.
Сада кажу да у суштини: човек имају један захтев морају да буду прецизнији његове прогнозе, нека слике објекта који сте заинтересовани периметру су не више од 100-200 метара. Јер, када подручје је велика велика је вероватноћа да имамо још закопано благо, и то ствара потешкоће да лоцира прави место сте ви заинтересовани. Хвала унапред за разумевање.
Odgovori
#24
Izvini nisam znao da tako stoje stvari ....mislio sam vise da mozda nije zapelo u neki drugi problem na primer nedostatak vremena ili tako neke slicne...a sta da radim postajem nestrpljiv ...nadam se da ce vasem drugu biti opet bolje .pozdrav  Smile
Odgovori
#25
Cekamo,cekamo mada sam nestrpljiv da cujem ishod ovog eksperimenta ! Nije da neverujem nego zeljno ocekujem komentare nasih clanova da cujem dali su zadovoljni odgovorom ili ce biti razocarani . U svakom slucaju veliki pozdrav svima ! ! !
Odgovori
#26
Evo postavljam ponovo istu sliku bolje rezolucije i pribliznije lokacije, kao sto rece Valchan Voevoda da moze postojati mogucnost da ima jos neka ostava.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#27
Ovo nekima moze da izgleda simpaticno nekima glupo neki ce pomisliti ovo je za f odeljenje  Wink medjutim ovako - ovo za neke je vidovnjastvo i vrlo smesno medjutim i meni bi zaista bilo smesno cak bi pomislio kakvi ludaci ali shvatio sam zapravo o cemu se ovde radi  , naime mozda gresim ali mislim da ne ruski i americki naucnici su jos odavno nalazili na pojedince koji zaista imaju nekih moci  i to definitivno da stoi  verovatno da ima na internetu imate ta istrazivanja koja sad verovatno nisu bauk pa da se drzi kao stroga vojna tajna  :-[ e mislim da je svrha ovoga upravo to ,, e sad ovaj doticni spiritum iliti vidovnjak ili covek koji ima nekih moci  koliko su njegove sposobnosti to vec je nesto drugo! Mnoge misterije su sakrivene duboko u nasoj svesti a nismo svesni toga , ispricacu vam jednu pricu  ukratko  koju je meni ispricao moj rodjak koji je inace po profesiji lekar pricali smo o temi tzv deja vu  ili  vec vidjeno  , naime nas lekar je otisao u neku zemlju u africi gde ima vraceva sa nekakvim mocima taj nas doticni lekar je nekoliko godina ziveo i saradjivao sa plemenskim vracem, posto se tamo vracevi pitaju za sve oni su tamo neka vrsta bogova e vreme je prolazilo medjutim zbog neceg je doslo do svadje izmedju tog vraca i lekara tako su se posvadjali da mu je taj vrac reko u smislu ti ces umreti na neki oderdjeni dan - komentar naseg coveka bio je ma teraaj se u ma....nu  ! On je dosao ovamo medjutim koji mesec dana pre vremena kada mu je inace  tamosnji vrac  izreko njegovu smrt on se  zaista i razboli i zaista sve mu losije i losije kolege ga obilazile analize ovo ono ko sto sve ide dijagnoza nista i tako par dana pred smrtnu  presudu covek se seti i nekim kolegama koji su mu dosli u posetu isprica pricu sa vracem kako se sa njim posvadjao i ovaj mu izreko smrtnu presudu , uz komentar izgleda da ce upravo biti da njegove moci deluju ! Sta  se desava dalje neki njegov kolega predlozio je da ga hipnotisu i da nekih tri dana pre tog datuma bude u nekom stanju hipnoze to su i uradili nakon dana d  probudili su coveka pokazali mu kalendar  godinu mesec i dan  ,  covek je naglo poceo da se oporavlja da bi nakon nekih nedelju dana BIO KO NOV  ,,,, OVO JE ISTINITA PRICA !!!!!!!
Odgovori
#28
Sto bi to bilo fino pa da mozemo da imamo sistem "HIBERNATE SYSTEM". Inace tema oko vidovnjastva je vrlo "golicljiva"...vec sam hteo da je otvorim kao zasebnu celinu ovde na forumu ...ali kao sto obicno biva postala bi verovatno predmet za razne poruge i podsmehe dezurnih sveznalaca i sumnjicavih clanova.....tako da..lakse je ovako...cool i pusti druge da se exponiraju.... Wink
Odgovori
#29
gROTAGOLD,,,EVO MOZES OVDE DA PISES..a ako ti je opterecenje koce sta da kaze ,,uvek mozes da ignorises komentar koji ti smeta.A V.Vojvodi hvala sto ucestvuje ovde sa nama u radu,,pa i da nema nista od ovoga hvala na dobrim namerama i volji da pomogne,,,, A svako kome ovo deluje komicno ili neka ovu temu obidje ili neka se suzdrzi od glupih komentara ( to vazi za svaku temu)...e sad ,,,lepo je sto ima ljudi koji su ovako javno spremni da pitaju za pomoc,,,znaci da su spremni i da podele,,,a to verujte vise vredi nego zlato,,,jel tada se prave prijateljstva za ceo zivot....drugari srecno
Odgovori
#30
Batice rani sina pa salji u vojsku nsrbija se umiriti nemoze. i moja baba je bila vidovita.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 9 Gost(a)