Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eксперимент уз помоћ видовњак
#11
Pozdrav Valchan Voevoda kako napreduje eksperiment sa vidovnjakom bas me zanima komentar jer je tema bas zanimljiva a nasi ljudi su malo skepticni po pitanju vidovnjaka. Veliki pozdrav ! ! !
Odgovori
#12
ocigledno nema jos nikakvi rezultati  :'( smrc.......
Odgovori
#13
Ja mislim da treba biti strpljiv. Covek nam je obecao pomoc, neznam koliko nas ima koji smo trazili pomoc vidovnjaka, neko je trazio javno, neko privatnom porukom ali mislim da treba biti optimista i cekati. Kada je covek ponudio pomoc,znaci da ima nade da pomogne. CUDNI SU PUTEVI GOSPODNJI !
Odgovori
#14
Eh da mi je prvi put da nisam saradjivao sa Vidovnjaci ali sta ces moje misljenje je da znaju da predvide neka desavanja ali po pitanju para nisu svi bas sigurni .a da se vratimo na cekanje pa sada treba biti strpljiv ali nazalost to mi nije urodjeno  ;D
Odgovori
#15
Поштоване колеге, ми смо стварни људи, а свако од нас има своје проблеме у животу. Извињавам се у име нашег пријатеља за одложене одговоре на ваша питања. Човек је био у болници неко време, cада се опоравља и осећа боље. Шта предполате да имају на ваши локацијe је ту сахрањенo Бог зна колико година. Ја мислим да то није проблем чекати мало дуже на терену. Будите мало стрпљења, злато није важнија од људског живота.
Odgovori
#16
(20-03-2013, 08:12 PM)citytaxi link Piše:Ja mislim da treba biti strpljiv. Covek nam je obecao pomoc, neznam koliko nas ima koji smo trazili pomoc vidovnjaka, neko je trazio javno, neko privatnom porukom ali mislim da treba biti optimista i cekati. Kada je covek ponudio pomoc,znaci da ima nade da pomogne. CUDNI SU PUTEVI GOSPODNJI !
Правилно говорећи, брате, хвала на разумевању, јер ми не можемо учинити чуда. То само Бог зна, а ми смо прашина на његове ноге.
Odgovori
#17
Evo i ja imam molbu za našeg vidovnjaka, kad može neka odgovori,što pre da ozdravi.
[Slika: mvpz0x.jpg]
Odgovori
#18
Lepo si ostavio ove koordinate za polozaj mesta..(ha ha) sad kad nagrnu u sparciranje po tom terenu ;D
Odgovori
#19
Druže grotagold namerno sam ostavio koordinate,jer ja ništa ne krijem.Takav sam tip čoveka da ne lažem,ne kradem,ne činim drugom nešto loše ako nije zaslužio itd.Moj kodeks ponašanja je takav, da ja gde god idem na teren prvo tražim vlasnika i njegovo odobrenje,pa tako očekujem i od ostalih a svi koji misle da će doći u moju imovinu i raditi šta hoće bez mog odobrenja (može bez mene ali sa dozvolom),zamolio bih da prvo dooobroooo razmisle pa onda nek izvole.Mislim da je to od mene pošteno jer tuđe neću,al i svoje nedam.
Još da dodam namerno je malo širi predeo od onog što mene zanima jer ako ima za mene neka ima i za druge.

Pozdrav.
Odgovori
#20
bravo crni na nacinu razmisljanja i samosvesnosti svojih postupaka,,,,,,,ko nije spreman da podeli nece ga nikad ni naci...i hvala V.Vojvodi sto je voljan da pomogne...a ako nadjemo nemojmo biti neljudi ,nego ljudi i pozovimo coveka po svoje,,taj ako je mocan da pomogne,,mocan je i da zna dal si nasao ili ne...a ?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 31 Gost(a)