Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eксперимент уз помоћ видовњак
#1
Поздрав колеге,
На нашем форуму урадили смо мали експеримент уз помоћ видовњак. Циљ је да се види да ли се можемо ослонити на подршку тих људи у нашим активностима. Прелиминарно желим да разјасним неке од вас њега не добијете утисак да се у два дана ми ћемо учинити га милионер. Оно што је потребно, ако неко од вас жели да учествује пошаљите ми панорамски или сателитске фотографије места која вас интересује у крупном плану (ја не желим да кажетe ни где је, ни шта је тамо нити шта треба). Добићете одговор од мене о томе шта је сада на овом месту.

p.s. Таква пракса је успешнa са колегама са Грчкког форуму. Надам се да можемо имати сличан успех.
Odgovori
#2
Moze ovde da se postavi ili mora na PP ?
Odgovori
#3
Можете наравно није проблем. 8)
Odgovori
#4
PA DOBRO....HAJDE DA PROBAMO...EVO JEDAN SNIMAK  8)

[Slika: 2yonxc3.jpg]
Odgovori
#5
Da li želiš da ti odgovor bude objavljen ovde na forumu?
Odgovori
#6
Neka bude po vasoj proceni...ako smatrate da je bolje na PP moze a ako mislite da treba javno nemam nista protiv da bude i ovde Wink
Odgovori
#7
Na zalost malo je losiji snimak, celo to podrucje je lose snimljeno.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#8
Колеге, хвала на интересовању за ову тему. У року од само неколико дана ћу објавити резултате. Али желим да кажем, не очекујем неко од вас да постане милионер за два сата из једног од наших предвиђања. Ово је само експеримент, и истина зна само онај који је закопал благото пре 150 или више годинe. 8)
Odgovori
#9
Halo Valchan Voevoda, interesantan eksperiment. Voleo bih veoma rado da cujem vase misljenje o ovom mestu. Pozdrav
[Slika: sv6p82.jpg]
Odgovori
#10
[Slika: fccyu7g21frvpotjoo1d.jpg]

ajde drug da vidimo dali ima nesto ovde..
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 9 Gost(a)