Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kruna
#1
Dali ima neko nesto za grad Petrus Buljane ,Popovac , reka Crnica nekad se zvala Mutnica, Selo Zabrega Krstata stena
Pozdrav Kruna
Odgovori
#2
Kruna o kojoj Zabrezi je rec dali kod Pozarevca?
Odgovori
#3
Ne to je Zabrega kod Paracina tacnije kod Popovca iza starog rimskog grada Petrusa odnosno kako narod kaze u mojoj okolini Jerinin grad Pogledaj pricu na sajtu www. Krivelj.com a kucaj na GUGLU Rimski grad Pertus Popovac ,naci ces bogatu galeriju slika o cemu se radi ,na sajtu krivelj kom sam izbacio pricu u dva dela procitaj je celu .
Odgovori
#4
Ne to je Zabrega kod Popovca 11 km od Paracina kod same fabrike cementa .Iza starog Rimskog grada Petrusa odnosno kako ga ovde zovu Jerinin grad .Pogledaj pricu na sajtu <!-- w www.Krivelj.com<!-- w tu sam izbacio kompletnu pricu u dva dela ,registruj se da bi mogao da je vidis , kad to procitas onda na GUGLU kucaj www. Rimski grad Petrus ,Popovac Paracin, imas dobru galeriju slika i istorisko objasnjenje za njega. Pogledaj i mesta i crkve koje su oko Petrusa.
Pozdrav kruna
Odgovori
#5
Citat:Kruna o kojoj Zabrezi je rec dali kod Pozarevca?
Ne nije kod Pozarevca vec kod Paracina tacnije kod Popovca iza starog Rimskog grada Petrusa .Pogledaj pricu u dva nastavka koju sam izbacio na sajtu <!-- w www.Krivelj.com<!-- w , pa zatim na GUGLU kucajwww.Petrus ,Paracin Popovac naci ces istorisko objasnjenje za grad Petrus selo Zabrega i imas lepu galeriju slika videces jednu stenu na gradu izna pecine zove se Krstata stena . A u narodu se grad zove Jerinin grad. Tongue TongueTongue
Odgovori
#6
Citat:Kruna o kojoj Zabrezi je rec dali kod Pozarevca?
Ne nije kod Pozarevca vec kod Paracina tacnije kod Popovca iza starog Rimskog grada Petrusa .Pogledaj pricu u dva nastavka koju sam izbacio na sajtu <!-- w www.Krivelj.com<!-- w , pa zatim na GUGLU kucajwww.Petrus ,Paracin Popovac naci ces istorisko objasnjenje za grad Petrus selo Zabrega i imas lepu galeriju slika videces jednu stenu na gradu izna pecine zove se Krstata stena . A u narodu se grad zove Jerinin grad. Tongue TongueTongue
Odgovori
#7
Citat:Kruna o kojoj Zabrezi je rec dali kod Pozarevca?
Ne nije kod Pozarevca vec kod Paracina tacnije kod Popovca iza starog Rimskog grada Petrusa .Pogledaj pricu u dva nastavka koju sam izbacio na sajtu http://www.Krivelj.com , pa zatim na GUGLU kucajwww.Petrus ,Paracin Popovac naci ces istorisko objasnjenje za grad Petrus selo Zabrega i imas lepu galeriju slika videces jednu stenu na gradu izna pecine zove se Krstata stena . A u narodu se grad zove Jerinin grad. Tongue TongueTongue
Odgovori
#8
Ne nije kod Pozarevca vec kod Paracina
Odgovori
#9
hvala Kruna za ovo evo pogledacu pa se vratim
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)