Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeli neko zna (problem)
#1
Garret Pro Point,posle pola sata intezivnog rada pocinje da ludi ?! Naime,na plazi posle nekoliko kg. metala pocine da pusta zvuke koje lice na policijsku sirenu???Jeli to neka fabricka ili zamor ili mu dokurcilo da pisti samo na zeljezo??
Odgovori
#2
GARET JE TO PRIJATELJU...PROFESIONALAC Big Grin
Odgovori
#3
To se koristi samo kada ti treba da precistis neku gomilu, to nije aparat, ne zaboravi to.... :Smile
Odgovori
#4
Pa kume i prciscavo sam gomilu !!! Zato i kontam da je tiltovo :-)) Posle odprilike par kila eksera,zica,folije i slicno poceo da zavija ko policija u pratnji Aleksandra Vucica. Spectra nadje,ali njega ufatim da proceslja pijesak.A pijesak neki sitan,pa bas zahebano naci nesto u njjemu bez Garreta.
Odgovori
#5
I kad se ladne posle 15 minuta opet je suuuper.
Odgovori
#6
pa radi onada tako....
Odgovori
#7
Pa druze,da me ne skontas pogresno.Ovdje gdje sam nije ko u ex Yu.Ako nesto ne radi kako treba zamjenis i dobijes novi :-)) Ali,rek`o da se ne provalim :-))
Odgovori
#8
Pola sata rada i on ludi... ja ne koristim pinpointere ali izgleda da sa ovim tvojim nije nesto u redu... proveri koja je optimalna temperatura okoline za njega i koja je kad si ti radio.
Pozzz
Odgovori
#9
dr. jare ti dao dobar odg mada pogledaj i baterije koje koristis jer znam da kod njih cim ne valjalju baterije oni luduju...i uvek alkane da uzmes.... ;D naravno redovno da ga cistis i da cuvas i ako dodje do nekog sranja znaj uzece ti ga neki umproforovac  ;D
Odgovori
#10
Bas cu danas posle posla da to malo protabirim. Vidis,vrlo je moguce da ga tempertaura zeza,posto je temperatura bila oko 3 stepena i juce i prosli put.Hvala drugari na odgovoru.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)