Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mečka sa daire
#21
(17-05-2015, 09:39 AM)Alexander Macedonian link Piše: Na koj dol ili reka se najduvaat tie znaci meckar so mecka,ciganka so dajre i lubenici vo razlicni boi ke kaze li nekoj ?

Koliko ima "lubenica"?
Odgovori
#22
ciganka sa daire ima  I pored reke temstice ispod stare planone
Odgovori
#23
Znakovi / Odg: Mečka sa daire
« Poslednja poruka od strane pirrossi poslato danas u 11:39 »
ciganka sa daire ima  I pored reke temstice ispod stare planone




pirrossi  kases da ima ciganka mecka sa daire ali gdje treba da bude i sta jos ima  samo jacu da kasem da je tesko verujte poz
Odgovori
#24
himovich to sto sam reko ciganka sa daire  , preko reke se predje I teze je videti jer ko nezna nece moco da je primeti, uzvodno na levu stranu je, blizu ima  I manastir ,neznam sta te jos interesuje
Odgovori
#25
pirrossi        evo  tacno kako treba da bude svi da znate ko nezna neka uci orginal kako treba      mecka je u pecinu  a za ciganku kase se malo morgen  ja nemogu nekoga da ucim kako treba ali nema veze  trudite se  i za ciganku cu da pisem kako je orginal  samo malo da vam posetim za ciganku treba dosta znakova da znate kako ide po redom veliki poz svima
Odgovori
#26
himovich  ja znam da je tesko svima da iznose detalje,ali svako ima neku rezervu  u iznosenju,tako da se netreba ljutiti  sto uvek fali nesto u tekstu,ali treba svakom pomoci I usmeriti koliko mozemo  pa makar I na PP, nekome bi puno znacila mala sitnica I usernica,trebamo biti otvorenoga srca I dati svakome uputstva  koliko se moze.
Odgovori
#27
Koliko vidim opet cekate da kod ciganku Svrliski kalauz utvori bravu Wink Smile Big Grin ;D
Odgovori
#28

Poslao: pirrossi
« poslato: danas u 09:07 » Umetnite citat
himovich  ja znam da je tesko svima da iznose detalje,ali svako ima neku rezervu  u iznosenju,tako da se netreba ljutiti  sto uvek fali nesto u tekstu,ali treba svakom pomoci I usmeriti koliko mozemo  pa makar I na PP, nekome bi puno znacila mala sitnica I usernica,trebamo biti otvorenoga srca I dati svakome uputstva  koliko se moze.


Tako je pirrossi svima treba pomoci ali vidim da nema koga ima prevaranti dosta evo nesto iskreno kasem jedan neka mi kase sve sta krije SUVOJ PLANINU neka kase i ondak je okej a ovako kako da verujem neko  nemogu da serviram nekome na gotovo svima poz
Odgovori
#29
himovichu odlicno ste rekli,pratim vas  stalno I stalno ste pruzali pomoc I sugestije ,ali sto kazete dosta njih bi da pokupe neke informacije I nevracaju se vise,tesko je  I tako ulaziti u diskusije kad je sve to iz koristi,vi ste dosta toga izlagali I navodili do neke granice  ali su teli da im vi  otkrijete celu pricu,clanovi bi trebalo da budu iskreniji I ozbiljniji da bi im I bila pruzena pomoc, pogotovu od vas koji ste toliko iskusni I imate sve to u mali prst,pa se I pitamo zasto smo I ovde na forumu,nadamo se da ce biti bolje  pozzz.
Odgovori
#30
Znakovi / Odg: Mečka sa daire
« Poslednja poruka od strane pirrossi poslato danas u 06:21 »
himovichu odlicno ste rekli,pratim vas  stalno I stalno ste pruzali pomoc I sugestije ,ali sto kazete dosta njih bi da pokupe neke informacije I nevracaju se vise,tesko je  I tako ulaziti u diskusije kad je sve to iz koristi,vi ste dosta toga izlagali I navodili do neke granice  ali su teli da im vi  otkrijete celu pricu,clanovi bi trebalo da budu iskreniji I ozbiljniji da bi im I bila pruzena pomoc, pogotovu od vas koji ste toliko iskusni I imate sve to u mali prst,pa se I pitamo zasto smo I ovde na forumu,nadamo se da ce biti bolje  pozzz



Tako je pirrossi sad je u redu ovo ti vreti sasto smo ovde veliki poz svima
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)