Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mečka sa daire
#1
Šta kažete za znak?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Ili je naknadno grebanjem ocisceno ili nedaj Boze isklesano Wink. A ako je autentican i sa naseg podrucja naravno da ima svoje "znacenje". "BITNA JE OKOLINA"
Odgovori
#3
Mecka, pare u pecini ili u blizini pecine podrum.
Odgovori
#4
Ако видите знак медвед пљувати на петама и покренути брзо ту је новац тешко да предузму.  8)
Odgovori
#5
Meckarod so so meckata i dajle cigankata so daire ne se lasite tesko e samo zdravje sliki ke postam da vidite poz
Odgovori
#6
HIMOVICH AKO ZNAS KAZI, GDE MECKA GLEDA . Pod koju nogu joj trn pa podigla nogu a ciganka svira daire ako znas pisi pare su pod kamen gde je mecka stala sa trn , ako neznas gledaj gde ciganka gleda tamo je mecka otisla da pare tamo ima pod bigarljiv kamen, po Pop Martinu Himovichu legendi su pare bele i zute, vise zute manje bele ako znas ti kazi ja plan imam ali prvo da vidim gde mecka ode i ciganka gleda. Kazi i pisi PoP MARTIN HIMOVIC VELIKI POZDRAV ZA SVI ALI LEGENDA JE JEDNA AKO ZNAS PISI
Odgovori
#7
lep znak, svaka cast majstoru koji ga je isjkesao . . .
Odgovori
#8
e ovakav jos uvek nisam video
Odgovori
#9
ajde prati mi slika od meckata i meckarot Smile dali ja znaes i kolku santimi e  nacrtana na kamenot zaedno so meckarot ???? jas imam resenie  pozz kluc
Odgovori
#10
(09-03-2013, 12:30 AM)himovich link Piše:Meckarod so so meckata i dajle cigankata so daire ne se lasite tesko e samo zdravje sliki ke postam da vidite poz
ajde prati mi slika od meckata i meckarot  dali ja znaes i kolku santimi e  nacrtana na kamenot zaedno so meckarot ? jas imam resenie  pozz kluc
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)