Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znaci -stara planina
#1
da li neko zna nesto o ovim znacima .Pozdrav.[attachment=2:2bkh69zx]<!-- ia2 scan0001.jpg<!-- ia2 [/attachment:2bkh69zx]

Nisam imao cime da ih slikam pa sam ih nacrtao na papir.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
#2
dajte ljudi ,nije valjda da niko nezna nista o ovim znacima,dali neko ima neki plan gde se pominju ovi znaci;ili mozda turcin na konju sa sabljom u ruci i gleda u stranu ...
Odgovori
#3
Gtarget taj turcin mi lici na onog kog je opisao ,,Luda" pogledaj nasu prepisku na ovom forumu mislim da je naslov teme ,,kornjaca''. U tom opisu riba treba da bude negde nize od turcina ,pored reke zapravo blizu mesta gde se sastaju dve reke ili potoka. Potrazi blizu turcina kamen na kojem kad ga prevrnes s donje strane ima znak. To je veoma bitno da bi smo utvrdili da li se radi o mestu za koje ja imam plan.
Odgovori
#4
OK. za neki dan idem u planinu da ovo pogledam bolje.Ona ''Backalna" nije u mom kraju. Pozdrav!
Odgovori
#5
Prijatelju
ako si jos tu negde javi se mnogo dobra stvar.....
Odgovori
#6
Postovani g.Gtarget,

mislim da se radi o zatvorenom ulazu u pecinu koji je ispod nivoa zemlje.Mesto je jako jel sadrzi tajni sigil Izabranih Koena,pa zbog toga nisam siguran da se radi o Turskoj ostavi vec da je nesto starije.Takodje mesto je zasticeno.

S postovanjem,

Vudi Alen

Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)