Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kukast krst(obratni) i dama 9-ka
#1
ida prolet...a mi treba da proverimo neki znakove po sume..ali ako neko zna simbolike-znacenja ove slike nek pomogne ako hoce....HVALA!! (Ko pita taj ne skita.. Wink )


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
ovi znakovi su blizu reke krist je nizije a dama na neki 5-7 cekora iznad njega na drugoj-razlicitoj steni.
Odgovori
#3
Ova prva ti je klasicna svatika (nerazumem obratni kukast krst)
Druga realno i nije nesto vidljiva. Ja sam video neke pravougaonike sa linijama tipa paukova mreza. Trebalo bi da operes malo mesto i uslikas. Bolje ce se videti. Mada siguran sam da je novijeg datuma i da nije nista posebno.
Odgovori
#4
Kad smo kod svastike provalite ovaj blok.
Cini mi se da je u Madjarskoj, a?

[Slika: madjarskasvastika.jpg]

Odgovori
#5
Pa kako, nemac je 45. izgubio bitku ali ne i rat...samo malo nih to jos kapira.
Odgovori
#6
Bas tako.
    Ako znamo da je bivsi predsednik Austrije i prvi covek Ujedinjenih Nacija bio Kurt Valdhajm, koji je za vreme drugog svetskog rata naredio likvidiranje vise desetina hiljada ljudi samo na teritoriji Jugoslavije, dobijao je ordenje i od Hitlera i od Pavelica, onda vidite koliko su bili podobni. Ameri pokupili sve vidjenije face iz naucnih krugova u Nemackoj i konstantno obnavljali zlo. Kad sve to uzmemo u obzir dodjemo na ovo sto si rekao.
Odgovori
#7
koliko ja mogu da vidim na prvoj slici ispod kukustog krsta sa leve strane ima jedan obican krst, a sta moze da znaci ja neznam posto sam u ovom hobiju nov . . .
Odgovori
#8
Da li postoji sansa da se pomeri taj sredisnji deo te stene ili da se razbije. Kad zagledas sliku levo i desno od svastike na 1cm kao da postoji linija koja ide odozgo nanize.

[Slika: obelezena_slika.jpg]

na ovaj deo mislim videces kad uporedis sa originalom.
Odgovori
#9
Dobro zapazanje donce stvarno ima dve naprsline sa strane. Ne mora da razbija ako zidano, smuckaj sodu bikarbonu u pola flase vode i poprskaj, promenice se boja i vides da li je zidano ili ne.
Odgovori
#10
DA to i ima da potamni gde je zidano,,,to nije losa ideja
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)