Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znae li nekoj za OVNITE
#1
baram resenie za ovnite


Priloženih Datoteka
.jpg   2-D3D441F4-107016-480.jpg (Veličina: 3.79 KB / Preuzimanja: 428)
Odgovori
#2
Postovani g.Mace,

hel imate neku fotografiju bolje rezolucije ova se nevidi najbolje?Deluje kao da je svez rad ali nisam siguran.

S potovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#3
Ovo sa ovnovima nema nikakve veze ali ima veze sa sotonom iliti  antihristom.Pogledajte malo bolje  a narocito polozaj usiju i oblik ociju i sve ce vam biti jasno.
Odgovori
#4
A iznad gore pri kraju slike su ti polumesec i pentagram.  Ta konbinacija znakova ima svoju poruku.
Odgovori
#5
Postovani g.Apise,

jasno mi je nasta aludirate,ima takvih slika na netu.Ja sam ocekivao odgovor forumasa koji je postavio sliku da nam pruzi bolju rezoluciju kako bi videli da li se radi o nekom starijem klesanju ili je to delo modernih mladjih klesaca iz urbanih sredina.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#6
Ovakve slike i znakovi nisu predmet moga interesovanja i proucavanja.da budem iskren bio sam ovom slikom zatecen i pokusao sam  da  se malo bolje informisem. Primetio sam da ima tu raznih tumacenja i tacno tumacenje cu prepustiti strucnjacima.Jedino sam izneo svoja zapazanja  prema slicii onome sto se na njoj vidi.Naravno vodeci racuna da ne pogresim.
A u pravu ste da je slika cela i jasnija bolje bi se videlo sta je i kako napisano.Bilo bi lepo da cujemo i sta je polomnjeno sa desne gornje strane.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)