Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puska i srce
#1
Sta bi moglo ovo znaciti....puska je odozgo na jednu karpu, a na drugu ispod ove s puskom, kad je okrenes ima uklesan oblik srca.. Puska je sa cevkom okrenuta prema vodenicu i bunar....
Pozdrav

PUSKA:
[Slika: DSC09277.jpg]
UKLESANO SRCE
[Slika: DSC09281.jpg]
ZEMLJA OD KARPE SA SRCEM
[Slika: DSC09282.jpg]
Odgovori
#2
Prodji pored vodenice sa nekim aparatom i ako imas uslova snimi i bunar,,,sta drugo da ti kazem........I napisi koji kraj je u pitanju mozda neko i trazi tu vodenicu pa se udruzite.
Odgovori
#3
Ako moze jedna mala pomoc...obrati paznju na izgled srca...ON MNOGO GOVORI..
[Slika: jazyx1.gif]
Odgovori
#4
Prijatele ne baraj tamu nisto kamenot so puskata e premesten ne mu e tuka pravoto leziste radi toa sto e blisku do patot kamenot bese na drugo mesto Wink so sreca pooz.
Odgovori
#5
Moj pokojni deda je bio tragac.kada je umro baba mi je dala njegovu sveku sa mapama i simbolima!pise gde je uklesan krst tu slobodno idi a srce-smrt! Ja samo kazem sta sad procitao tako da cuvaj se i polako radi.a puška oznacava pravac
Odgovori
#6
(21-01-2013, 02:01 PM)MarFi link Piše: Sta bi moglo ovo znaciti....puska je odozgo na jednu karpu, a na drugu ispod ove s puskom, kad je okrenes ima uklesan oblik srca.. Puska je sa cevkom okrenuta prema vodenicu i bunar....
Pozdrav

zdr kolega MarFi,na tezi  ni6ani pu6ka  pi6tov i sirze koito sa okolo vodeniza i bunar.ako 6te tirsim po opis glavnite ni oretiri sa vodenizata i bunara,4e tova e si6toto mesto.ni6anite kazvat za malki kartofi - vin6ni... i golemi kartotifi  na po dilboko,kazvam kartofi zna4i - zlato,za zabluda na protivnika ako ima takiva tuka Big Grin razbira se 4e se 6eguvam.bi trqbvalo da ima po dilboki  pari,malkite sa za kalauz - mujde vizmojno e da ima tam i opis za mestoto,smqtam tuk  6te ima pe6tera.na okolo 300 kra4ki....,ako vodqt do bunara zna4i sa tam,vizmojno e  da sa v bunara  nali znaete nie sme dlijni da proverime vsi4ko  za da se uverime.ako ne prodiljava6 do  300 kra4ki da broi6.noooo kolega ima golqma opasnost sigurna i garantira6ta smirt i golqma kletva,koqto moje da se izbegne ako se znae kakvo da se  pravi,za tuka se iska 4ovek s opit i mnogo  vnimanie.malkite kartofi tirsi na 30 kra4ki smqtam da ima tam opis.imate hubavi obekti dano gi iskarate pone vie,uspeh kolega i da ne zabravi6 da po4erpi6 sirop ot panaira..... Big Grin
Odgovori
#7
Srce nema vrska toj kamen cista priroda i mozes da ga nosis kaj sakas na takov kamen ne se stava znak a puskata  i so nea povrzano trokut i krst moz da ima znacenie
Odgovori
#8
Srce znaci da je izvrsena kletva.
Odgovori
#9
Evde i ne treba mnogo da se razmislja.uzmi detektor i proveri kod vodenice.
Odgovori
#10
Ja cu da iniciram da je pop Martin cesto koristio srce kao oznaku za pare koje su muski ostawljene.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)