Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NECUJNI EKSPLOZIV
#1
Jel ima neko iskustva sa ovim,,mesa se sa vodom i sipa u izbusene rupe u steni i do ujutru stena pukne,,ovo se u crnoj gori vec duze vreme koristi,,.Slicno je cementu u prahu je i vrlo korisna stvar.....I ima dosta prednosti od toga da se ne cuje pa do toga da nemoze niko da bude povredjen i tako dalje....
Odgovori
#2
Aco to odavno vec postoji..mozes naci na Turskim sajtovima reklame za nabavljanje preparata a ako se koristi u Crnoj gori onda znaci da moze i da se nabavi.Ja koliko znam neceka se celu noc vec je mnogo brze a nema nikakvog zvuka osim zvuka samog cepanja stene ili kamena....naravno neracunajuci zvuk pri radu busilice za rupe. E sad na stranu koji pogon koristiti za busilicu u prirodi i na terenu. Big Grin
Odgovori
#3
Isti je slucaj i sa suhim grancicama, cijepaju kamen kao i eksploziv, bez buke, dima i opasnosti da neko odleti bogu na ispovijest.
Odgovori
#4
citao sam kako je Atila prepreku u alpi kada je krenu preko francuske da osvoji Rim a bila neka stena preprecila put jedini tako raspukao da je nalozi votru pod stenu i kada je kamen vec bio topao sipao masovno crno vino preko nje i toliko puta to obnavljao da je pukla stena i oni krenuli dalje sa 50000vojnika ka Rim...e sada dali je tacno ko zna .
Odgovori
#5
Znam da postoji dugo  Big Grin temu sam pokrenuo,,mozda neko nezna ili nema uslova da nabavi pa evo prilike da se razmene iskustva i o ovome leto je blizu,,treba ga spremno docekati 8) 8) 8)
Odgovori
#6
Aco postoji sredstvo DEXPAN....
izbusis rupice, izmesas masu , sipas unutra i samo cekas...posle jedno 7-8 sati..... :Smile

Anunaki
Odgovori
#7
jel ga ima u prodaji i koja mu cena,,jel te ne mrzi malo blize o tome.

Odgovori
#8
co,

http://www.dexpan.com/dexpan-1-44-non-ex...crack.aspx

Anunaki
Odgovori
#9
Evo ga aca se sprema na rusenje planina...samo naprijed, takvi zavrsavaju u zatvoru pa ako tamo dospijes javi se da ti donesemo cigarete i slicne potrepstine Smile
Odgovori
#10
Milane ti opet preskaces terapiju..po tvojim postovima tacno znam kad nisi uzeo lekic......gde ode onaj boda da te vodi u sobu....ONU.....
Kakve planine kakvav zatvor sta trucas..ti brate ili da menjas drogu ili dilera nesto ti od to dvoje ne odgovara..
Ja te vise puta opomenuh ,,ako neznas sta ces sa jezikom ti ga gurni u dupe........
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)