Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tri manje rupe i cetvrta velika
#1
sta bi moglo da oznacava?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
ocekujem kosaca da mi pojasni,a i vi ostali clanovi.....pozzzz
Odgovori
#3
Prirodno....
Odgovori
#4
Sta prirodno......................
Odgovori
#5
Dzoni...sada ce da ti se jave poznavaoci "grobova" da Ti expertski objasne ove oznake....jedva cekam da procitam te bisere...a tebi bih preporucio da (ako je tvoja slika i ako si je ti uslikao !!!) da se postavis tako da od velike gledas prema manjim rupama ili kako ih neko naziva "fildzanima" pa vidi sta ima u tom pravcu...nekakva oznaka specificnost na terenu...ili tome slicno...a gledajuci po slici nije daleko to sto je oznaceno / mada se vidi da je slikano u nekom letnjem periodu dok jos ima zelenisa. PUNO SRECE
[Slika: nw07l3.jpg]
Odgovori
#6
sliku sam licno ja slikao,znaci znak je na mom terenu,e sad neki kazu da je prirodno ali ja mislim drugacije...svako ima pravo na svoje misljenje,hvala tebi na savetu videcu sta cu i kako cu....
Odgovori
#7
stena je 1x1 metar i toliko je i visoka a znak je odozgo.....imam sliku i kako izgleda cela stena samo da je nadjem i postavicu je

Odgovori
#8
....i jos kada gurnes prste u sve tri rupe oni se dole dodiruju....

Odgovori
#9
Aco bio sam na mesto i video prirodno je takav je kamen vulkanski nisu rupe busene plitke su i dole prste mozes da spojis.
Siguran sam da je prirodno znam sta je klesan znak i sta je buseno nisu siroke rupe kojom su to onda burgijom busili?
Odgovori
#10
ja neznam sto si tolko ubedjen da je to prirodno,drugi ljudi su mi rekli drugacije....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)