Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kornjaca
#1
nedaleko od knjazevca mala kornjaca nekih 50ak cm.da pojasnim nije klesana vec je kamen takvog oblika,ne moze se pomeriti,viri iz zemlje na ledjima klesana tackica,strelica u levo i krst,nedaleko odatle u pravcu strelice nekih 10-12 metara jos jedan krst,ako budem uspeo postavicu slike.. ???
Odgovori
#2
aj postavi....zanimljivo je...
Odgovori
#3
i ja hocu da vidim... ;D
Odgovori
#4
(08-01-2013, 06:27 PM)opsesija77 link Piše:nedaleko od knjazevca mala kornjaca nekih 50ak cm.da pojasnim nije klesana vec je kamen takvog oblika,ne moze se pomeriti,viri iz zemlje na ledjima klesana tackica,strelica u levo i krst,nedaleko odatle u pravcu strelice nekih 10-12 metara jos jedan krst,ako budem uspeo postavicu slike.. ???

Nazalost nemam nikakav podatak o kornjaci koju si ti video. Pitao sam i niko ne zna nista o tome, predlazem ti da odes sto pre da to proveris! Pozzz sa usca dva Timoka.  8)
Odgovori
#5
nedaleko od knjazevca


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#6
evo jos jedne za grants-a naravno i ostale...


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#7
dali ima neki neka potkapina ili pecina u blizini
Odgovori
#8
naravno da je nezna,ali se nadam da neko poseduje neki dokumenat ili znanje o tome,uvelicaj prvu sliku i videces keko su znaci lepo ocuvani,bili su pokriveni kamenjem i zemljom,tako da se nazirala samo gornja crta od krsta i kako sam zatekao tako sam i vratio...ali nigde nista nije cackano,strela jasno ukazuje na drugi krst...
Odgovori
#9
pa mislim da nema...evo jos jedne


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#10
DEfinitivno si na tragu necemu,,sad uz boziju pomoc da to i priveds kraju...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)