Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAMENI STUBIC U ZEMLJI I KRST ODOZGO UKLESAN
#11
(05-01-2013, 08:50 AM)El-lobo link Piše:Zdravo Milane! nebih da se vređamo i da podsmevamo jedni druge.  Jaovoe rabote radim već punih 4o.  godina. ipričam iz iskustva.to je pod broj jedan,pod broj dva poznajem znakove kao i njihovo značenje bolje nego veća polovina vas da čita i piše. Molim te idi na drugi forum kojije za te tvoje gluposti kao i neznanje. TOLIKO OD MENE.
Na cemu si prijatelju da i meni das malo da me brige prodju. Samo, nesto te i ovi drugi ne podrzase, nesto svi govore o nekakvim novovremenskim oznakama medja i sl, hahaha. Ja bih takve doveo na to mjesto i dao im lopatu u ruke i ako nebi bilo onako kako oni kazu pojeli bi tu lopatu, toliko od mene strucnjaku za znakove.
Odgovori
#12
EL-LOBO,zasto teras coveka na robiju,badava? Kakvo,crno iskustvo ti spominjes,kada na trig.tacki vidis hajducke znakove ili Rimske,...mozda Astecke? Sto kaze,ovaj MilanAT,sto neodes kod coveka pa da mu iskopas tu plocu ispod toga "znaka" da je i on vidi,da se "nauci" covek necemu....a,to je,da ovde ima "bolesnika" koji u svemu vide nekakav znak.
Odgovori
#13
Nije valjda da neko stade i na moju stranu Smile...hvala ti druze Blagojevicu do neba Smile
Odgovori
#14
Nemoj pogresno da me razumes...Nisam ja stao na tvoju stranu,kako ti rece,vec na stranu razumnog i racionalnog. Stao sam "na stranu" necega,sto bi trebalo,da bude "recept",saradnje na ovom sajtu,a to je REALNO sagledavanje cinjenica,a ne puko nagadjanje i lupetanje. Neko zarad skupljanja broja postova,koristi ovaj forum da siri svoje "znanje i umece",a nevidi koliko je gluposti izrekao. Nebih zeleo da se neko nadje uvredjen,samo to,da se u svemu vidi "znak" ili nesto slicno,se kosi sa zdravim razumom,koji su,nazalost,mnogi ovde,kako citam,izgubili. Da li su pojedinci toliko zastranili sa ovim nasim "zlatarenjem" ili sta je u pitanju,neznam. Sta nam uradi ova nemastina,cudo jedno. Stvarno smo "nebeski narod",sve znamo i najpametniji smo....za nas nema tajni Smile
Odgovori
#15
j


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   

.jpg   582446_188544147955315_2019284088_n.jpg (Veličina: 5.17 KB / Preuzimanja: 326)
Odgovori
#16
Evo je Kristina pronasla blago...cestitam ti od srca Smile
Odgovori
#17
(07-01-2013, 02:30 AM)D.Blagojevic link Piše:Nemoj pogresno da me razumes...Nisam ja stao na tvoju stranu,kako ti rece,vec na stranu razumnog i racionalnog. Stao sam "na stranu" necega,sto bi trebalo,da bude "recept",saradnje na ovom sajtu,a to je REALNO sagledavanje cinjenica,a ne puko nagadjanje i lupetanje. Neko zarad skupljanja broja postova,koristi ovaj forum da siri svoje "znanje i umece",a nevidi koliko je gluposti izrekao. Nebih zeleo da se neko nadje uvredjen,samo to,da se u svemu vidi "znak" ili nesto slicno,se kosi sa zdravim razumom,koji su,nazalost,mnogi ovde,kako citam,izgubili. Da li su pojedinci toliko zastranili sa ovim nasim "zlatarenjem" ili sta je u pitanju,neznam. Sta nam uradi ova nemastina,cudo jedno. Stvarno smo "nebeski narod",sve znamo i najpametniji smo....za nas nema tajni Smile

D.Blagojevicu ja ovo sto sam napisao je mislim razumno,,ja gledam ovako,,,,,da kazes coveku nema nista (jesi siguran) da kazes ima (jesi siguran) ovako uzmi siljak probaj pored i sam vidi na cemu si,,,a jedan izlazak vise na teren nikom nije zla naneo....ovo je moj rezon u odhovoru na temu...nemora da znaci da je ispravan.....
Odgovori
#18
gledano odozgo jeste 99 posto kao ovaj sa slike..ali iduci u zemlju se siri u stranu dakle osnova je sira od glave.....sto kod ovog sa slike nije slucaj
Odgovori
#19
Druze ceo ovaj sport je jedna velika lutrija..jedno kajanje nam negine xaxaxaxa ili da probas pa nema ili da ne probas pa se kajes sto nisi..ja tako dozivljavam......
Odgovori
#20
u pravu si, bez daljnjeg...znas kako..kad ne mozes prakticno bavis se teorijom do besvesti... :Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)