Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAGA
#11
drugovi moji,meni nije bitno ko se skim slaze a ko ne.ovo je slikano pre 15 god.samo sam postavio sliku da vidite nesto lepo.ne trazim resenje .resenje je bilo kod x-a,na 6 m.od vage.i ona je izmerila 6 kg.i to lepe zute pare.
Odgovori
#12
azamislite budalu koja slucajno kupi neki koznu mapu,bakarnu plocu sa tim znakom.........kao u moj kraj kada je jedan tako pravio znakove i doso do tragace i reko evo naso sam to i to po taj i taj plan samo nije moj mora se kupi ajde da prikupimo i onda da podelimo plen i tako on ti ocarupa ljude za po 300-400 jevra i na kraj nadju sve po tu mapu i kada dodju do kraj lele....pa nema nista neko izvadio.....
Odgovori
#13
od koliko je OKA ta vaga.
Odgovori
#14
od koliko oka je ta vaga?to vise niko nece znati.bio sam tamo pre 20 dana,da bi uzeo kamen,ali neko je sve polomio ili odneo.
Odgovori
#15
(06-02-2013, 11:42 PM)MAJSTOR link Piše: od koliko oka je ta vaga?to vise niko nece znati.bio sam tamo pre 20 dana,da bi uzeo kamen,ali neko je sve polomio ili odneo.
Ljepo kazes da je izvageno 6 kila, a na vagu se lepo vidi petica sto se uklapa. Nego posto je vec odrageno ako bi hteo da nam kazes gde su bili ostali znaci u odnosu vage, I normalno pare na koju dubinu itd.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)