Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAGA
#1
[Slika: 526281_533079203388534_1869599564_n.jpg]

[Slika: 481811_533079220055199_1785635361_n.jpg]
NA 6 METRI OD VAGATA NA GOLEM RAMEN KAMEN IMA

[Slika: 604132_533079230055198_1703867004_n.jpg]
PODVLECEN SO LINIJA

Odgovori
#2
I sta bi jesi resio zagonetku...vidim niko da se oglasi.  Wink
Odgovori
#3
neznam sta je ovo na prvoj slici ali je prelepo
gde se nalazi ovaj kamen zlato me ne zanima ali ovaj kamen bi strpao u auto i doneo kuci pod uslovom da je ordjinale  Smile
Odgovori
#4
samo gluposti nisto poveke taka pari nese vadat pozdrav ahmet
Odgovori
#5
znak je original i ja razmisljam da ga uzmem kuci bodatajsone,nalazi se na imanju mog zeta.a to sto ahmet kaze....bilo je i para i to dosta
Odgovori
#6
pretpostavljam da i sa leve strane vage ima jos jedan znak ali nemam vremena da odem do imanja i da proverim
Odgovori
#7
Druze
Ovaj znak tesko da je original . A to ce mislim biti misljenje jos mnogih . ZAto nije dobio nikakve komentare na njega . Ako vas ne zamaram objasnicu zasto tako mislim . Prvo znakovi se nisu radili na malim stenama , kamenovima . Nekakav standard je bio da je tolika da je tri coveka jedva pomere . Ovo je mali kamen . Jer zasto obelezio nesto na necemu sto se moze lako pomeriti , neko ti pomeri kamen jer mu se svidja i ti zaboravi na ostavu (ako nju trazis) . Drugo ovaj kles mi je nov , suvise ostrih strana ima i nekako izgleda radjen na brzinu .
Odgovori
#8
Slazem se sa mincicem..
Odgovori
#9
Ovo je neko prodavao fals mapu  Big Grin Big Grin
Odgovori
#10
Zamislite koliko vremena treba nekome da ukuca u stijenu nekakav malo kompleksniji znak...a da ne govorimo o tome koliko to buke jos izaziva a buka privlaci radoznale ljude a radoznali ljudi vole svasta da vide a oni koji vole svasta da vide avole svasta i da urade itd itd itd
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)