Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razni znakovi-Moze da se radi
#1
Evo i nekih znakova od mene,mozda ce pomoci nekom imao sam ih jos ali ih ne mogu  naci u compu


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           

.rar   Znakovi.rar (Veličina: 357.61 KB / Preuzimanja: 107)
Odgovori
#2
dimnovis interesantni ti ovi znaci ali slaba je rezolucija ne mogu da vidim sta znace.
Nego kakvi su to znaci, da li su to znaci  coveka iz kamenog doba ili...?
Odgovori
#3
Ma,gresis gresis malo su moderniji,valjda su to hajducki znakovi.Ali rezolucija kod mene na compu je odlicna,jedino ako postoji neki drugi nacin da se postave slike.
Odgovori
#4
Pokusaj da te slike zipujes ili u rar dokument i ovde dole klikni na "Dodatne opcije"- "Pregled"- ... ubaci na forum.
Odgovori
#5
Isto,,,odusevljen sam znakovima ali se nemogu otvoriti,,,Hvala svejedno
Odgovori
#6
Lepi znaci ali sitna slova pa se ne vidi. ADMINE zamolio bih te ako mozes da uvecas sliku. HVALA  Big Grin
Odgovori
#7
Evo još nekih znakova
[Slika: 168hkes.jpg]
[Slika: eqy3qv.jpg]
Odgovori
#8
Mene zanima, kako je neko protumacio nekakav znak??? Da bi to uspio, on je morao naici na takav znak i onda dodatno pronaci i ostale dijelove na koje taj znak upucuje. Uzmimo, neko je sve to uspio pronaci i desifrovati, pa je cak pronasao i blago....ko sad garantuje da nekakav slican znak 300km odatle isto znaci kao i prethodno pronadjeni. Ove znakove sigurno nisu desifrovali i vama dali oni koji su ih "pisali", jer bili bi najvece budale da otkriju bilo kome gdje su zakopali kazane ili tovare sa blagom. Bas me zanima sta imate reci u vezi tumacenja znakova, odakle vam ideje da neki znak znaci tamo nesto sto je zapisano na nekom citapu koji vi drzite u rukama?
Odgovori
#9
mnogo pitas bre milane
ove znakove su delili sakom i kapom
kad sam kupio cezara metal detektor uz aparat sam dobio mape planove znaci sve ovo na istu foru gramaticki napisano i umetnicki nacrtano
i jos fora da su to mape znaci i objesnjenja od nekog velikog strucnjaka koje je trazio zlato pa nasao puno i sad mu vise netrebju planovi
jer je on pun para pa eto bio dobar da podeli svima :o :Smile e to sad kruzi tako od do i eto bitno da ljudi u nesto veruju

HLEBA I IGARA NIKAD DOSTA ....ave cezare
Odgovori
#10
Ti Milane mnogo duboko zalazis u problematiku.Napisao je neko negde kad nije imao sta da radi ili je mozda znao pa je pisao o tome a mi to nikad necemo saznati.Znaci polemisati o necem takvom ne vidim svrhu.Ko veruje verovace ko ne veruje ne mora niko ga nece ubedjivati i kraj. Pozdrav iz Nis-be
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)