Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
glava
#1
[Slika: 2w2ri0x.jpg]
Odgovori
#2
Vidi gde gleda?
Odgovori
#3
ovo je Prirodna stvar...gde bre gleda?,,,u Pizdu Materinu gleda
Mnogo se bre zanosite nekim glupostima, ja ne mogu da verujem sta vi zlatari sve radite i kako sve tumacite neke gluposti,svaka vama cast ... Sto mi nije vasa glava jedno dve nedelje da se slatko odmorim.
Odgovori
#4
ako je prorodna svar zasto sa druge strane kad gledas ne vidi se glava nego obicna sten a postavicu sliku.
Odgovori
#5
Ja stvarno ne mogu da  odgovorim na to tvoje pitanje,,,ako budes sam procitao to sto si me pitao videces koliko pitanje nema smisla za bilo kakvim odgovorom,,,ili sam ja mozda glup.
Odgovori
#6
A DA lici LICI , mora se priznati . Naravno ako se secas konane ima jedna takva glava vezana za plan koji kruzi netom o smokovoj jami . Ne verujem bas da bi priroda isklesala nos toj glavi . CUO sam (samo cuo nisam video ) da u selu moje majke kod gradista ima lobanja takve velicine . Moram da odem mi da vidim i slikam .Bitno je to da je to karakteristicno mesto i da moze posluziti kao dalji orjentir .
Odgovori
#7
Mozda treba kopati u dubinu, vjerovatno ce i noge da se pojave a onda, kada covjek bude slobodan i krene, tada samo ici za njim i on ce vas dovesti do zlata. Jednostavno da jednostavnije biti ne moze, smao se treba sjetiti i logicki razmisljati. Jedini problem moze biti taj da je on tu davno zaglibio i vec se nakupio kamenac na njega pa nece moci da se pokrece ali i za to ima lijeka, treba ga po mladom mjesecu polijevati nerazblazenim sircetom i stvar ce biti rijesena.
Odgovori
#8
a mozda neko izbacen sa svih strana i blogova ili ga kuci svi nerviraju pa je nasao nama sad da prodaje mudrost . Ti milane ako nemas pametnija posla i nesto pametno da dodas ne moras sad ponizavati clanove foruma . GLAVA je i sta se tu moze . Ako ti smeta ima tu jedno mesto na njoj i sluzi za razbijanje pospanosti . Lupnes par puta glavom iii eto rezultata. Drugo i trece pitanje je dal je znak ili nije . Sto po tvome cenjenom misljenju ne bi bio orjentir. A jesi li cuo ti nekad za uskrsnja ostrva ? oni tamo i ne lice na ljude . a ova ljudska ko da je sad odsecena .
Odgovori
#9
lepa slika nema sta i lici veoma na profil. E dal je priroda ili nesto drugo to nemozemo reci ovako, mada priroda razne fantasticne oblike ume da izvaja. Najlakse ti je da proveris, ako pregledas ivica koje odvajaju lice od lobanje. Tu ces sigurno naci brazgotine od klesanja ukoliko je covek to napravio. uslikaj te ivice pa postavi da pogledamo. Srecno
Odgovori
#10
(20-10-2012, 03:56 PM)mincic link Piše:a mozda neko izbacen sa svih strana i blogova ili ga kuci svi nerviraju pa je nasao nama sad da prodaje mudrost . Ti milane ako nemas pametnija posla i nesto pametno da dodas ne moras sad ponizavati clanove foruma . GLAVA je i sta se tu moze . Ako ti smeta ima tu jedno mesto na njoj i sluzi za razbijanje pospanosti . Lupnes par puta glavom iii eto rezultata. Drugo i trece pitanje je dal je znak ili nije . Sto po tvome cenjenom misljenju ne bi bio orjentir. A jesi li cuo ti nekad za uskrsnja ostrva ? oni tamo i ne lice na ljude . a ova ljudska ko da je sad odsecena .
E moj Mincic-u, samo ti vjeruj i mastaj o takvim stvarima. Za ta ostrva nisam cuo dok mi ti nisi rekao a njihovo znacenje nije jos cijeli svijet otkrio a ti se nadas da ce neko na ovom forumu otkriti znacenje prikazane glave u ovoj temi. Ja nisam komentarisao da li ta stijena lici ili ne lici na glavu vec sam rekao da ako se zakopa, mozda i noge nadjete a ti bi vjerovatno prvo naletio na ono izmedju nogu, sto je logican red ako bi se nesto otkopavalo od glave prema nogama i vjerovatno bi se tu zakacio...ziv ti meni i debeo bio  8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 11 Gost(a)