Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje za administraciju foruma
#8
Poštovani kolega,

Opet ponavljam da Vaš avatar nisam menjao, niti postoji neka zabeleška da je neko od moderatora to uradio. Ovo je besplatna verzija foruma i samim time ovaj forum ima skromnije mogućnosti (po pitanju monitoringa nad forumom  i članovima ) od plaćenih verzija kao što je Vaša recimo. Proveravajući Vaše navode da je neko menjao avatar uočio sam da vaša fotografija nije postavljena na našem serveru ( već tuđem tako da nemamo mogućnost da sprečimo menjanje istog ) već je postavljen link ka Vašem forumu odakle je " povlačio " avatar, sobzirom na to pretpostavljam da je promena avatara na Vašem forumu izazvala promenu i na ovom, ali sobzirom na to da ne posećujem Vaš forum i ne znam ko ima kakav avatar ne mogu Vam sa sigurnošću reći da li je to bio uzrok.

@Zbog čega bih ja prokockao poverenje svojih članova koji su me obavestili o Vašem ponašanju ( dokumentovali to skrinšotovima )?! Naravno da neću to da uradim, proverio sam i to jeste definitivno bilo tako članovima ste pisali da je forum nebezbedan i da se sve prati a da to na tvom forumu nije slučaj ( zaboravljajući kompromitaciju podataka kod sebe pre neku godinu,postalo je tako normalno da se ljudima iza leđa spletkari da to nije vredno pomena ).

Evo da posetim ja Vas malo o nekim događajima od pre neke godine :

1. Prilikom samog začetka Vašeg foruma mi smo Vama pružili podršku, razmenili banere i malo Vas promovisali ( to inače radimo i svim srodnim forumima - pošto smo mi veliki i poznati tako da želmo da damo šansu i malima da se pokažu). A šta smo dobili od Vas ?

Posle izvesnog vremena, kada ste pomislili da ste dovoljno veliki promenili ste ponašanje i udružili se sa osobama koje prodaju opremu za traganje (svi manje više znaju ko je u pitanju ali ne bih da pominjem osobu koja je izbačena sa foruma ).Misleći da je naš forum počeo da sarađuje sa Arheo amaterima počeli su napadi na naš forum, blaćenje na sve strane, javna ismevanja itd. Sve to je rezultiralo Vašim isključenjem sa našeg foruma izbog raznih neistina koje ste pisali po Vašem forumu. Posle nekog vremena ste se obratili ( verovatno uvidevši da ste pogrešili ) sa nekim zahtevom da ne normalizujemo odnos i da nastavimo da sarađujemo. Posle kraćeg razmišljanja prihvatili smo, omogućili smo Vam pristup forumu i Vi ste nastavili da koristite naš forum.

2. Nakon toga korisnici su počeli da nas upozoravaju na Vaš ponašanje ( nismo mogli da utvrdimo da li su istinita ili ne ) pa smo postali obazrivi, zatim su usledili i dokazi a na kraju i ovaj Vaš avatar i demonstrativno napuštanje foruma zbog toga. Znači iskoristili ste našu naivnost da Vam ponovo dozvolimo da koristite forum kako bi mogli da prikupljate informacije i da našem članstvu iznosite neistine i da ih plašite pričom da forum nije bezbedan.

Pošto mi nismo zlonamerni nismo spominjali priče nekih Vaših bivših članova iz razloga što svako bira samostalno forum na koji će se registrovati i akcije koje će sprovoditi. Mi smo uvek bili za slobodan izbor naših članova, mi im čak preporučujemo da posete Vaš forum i da ostanu na njemu ako  to žele.

@ Evo da Vam odgovorim zbog čega je otvoren ovaj forum. Forum je otvoren da bi ljudi na njemu razmenjivali informacije o legendama i pričama o zakopanom blagu. Pre toga je bilo mnogo znalaca koji su imali mnogo takozvanih orginalnih planova pa su oni uglavnom samo sakupljali informacije od lakovernih ljudi ali sada otvaranjem ovog foruma pale su u vodu te priče ( dosta tih planova je objavljeno i na forumu ). Na forumu se sučeljavaju različita mišljenja i dolazi do rešenja, ljudi se dogovaraju nalaze i ostvaruju saradnju, to je i bila zamisao ovog foruma.

@ Snaga jednog foruma se ne ogleda u broju poruka koje je napisao vlasnik foruma, već u broju aktivnih članova koji učestvuju u radu foruma.

@ Naravno da vodimo računa o bezbednosti naših korisnika, ne dozvoljavamo da se javno objavljuju e-mailovi i brojevi telefona zato što mogu biti zloupotrebljeni od strane bilo koga ( ćlanova, neregistrovanih lica itd) svako može da kontaktira bilo koga preko privatnih poruka i da na taj način da razmene lične podatke daleko od radoznalih očiju.

Evo jednog pitanja za Vas koje daje odgovor pitanje o bezbednosti članova :

1. Zbog čega je zabranjeno pristupati Vašem forumu preko - proxy servera kada se zna da je to najbezbedniji način da se sačuva privatnost korisnika ?
Ja bih to tumačio da se na taj način onemogućava da član zaštiti svoju privatnost, drugim rečima svako ko poseti forum mora da ostavi svoj trag (IP adresu - kako bi mogao lakše da se locira ).
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Pitanje za administraciju foruma - od milan - 03-04-2018, 03:27 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 05-04-2018, 08:43 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 06-04-2018, 02:04 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 06-04-2018, 03:10 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:23 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:41 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 07-04-2018, 09:51 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od burdus - 11-04-2018, 11:51 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 07:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od crni1 - 12-04-2018, 11:46 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:17 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:29 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:47 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 09:25 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 10:44 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 11:16 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 13-04-2018, 12:18 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 16-04-2018, 10:33 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 17-04-2018, 12:04 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od mazalo - 24-04-2018, 06:27 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)