Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragulji u srbiji
#3
Ceo temelj od moje kuce je gradjen od te vrste kamena (kuca ne lezi na betonskom temelju vec je on zidan od tesanih kamenih blokova) i to ja znam vec godinama i ne samo to vec znam i "majdan" odakle je vadjen taj kamen i isao sam da vidim cisto onako amaterski da se nagledam gorskih kristala , providnih kao staklo , belih , plavicastih , zelenih i sa crvenim nijansama i jos dosta toga jako zanimljivih nalaza tu ima ali to neznaci da ja sad treba da rusim kucu i da prodajem temelj...he he  ;D...ali da treba strucnije raditi na tom "majdanu" i potocima koji izlaze iz njega (a svi su doslovce zlatonosni) / to stoji. Citav jedan ljudski zivot je malo da se sve istrazi i prikupi i taman kad pomislis da sve znas i da si svoju saku stavio na sve te nalaze ...naidje kraj !!!
Zato se ljudi moji i drage kolege i prijatelji (od milja naziv a o iskrenosti ne diskutujem) zadovoljite sa onim sto vam zaista stoji na raspolaganju i na dohvat ruke a ne u snovima i planovima...to ostavimo nasim pokolenjima koje cemo nauciti da znaju sve to da iskoriste i pametno upotrebe a ne da prodaju u bescenje kao sto je to danas opsta pojava svuda pa i u ovim nasim hobistickim koracima i manjim ili vecim uspesima.
                                                  DOBRINAMERAN POZDRAV OD VASEG GROTE KOGA OVDE VECINA NE PRIHVATA
                                                  ZA OZBILJNO I KAO DOBRONAMERNOG SAMO ZATO STO VAS SVE TERA NA
                                                  RAZMISLJANJE I SUOCAVANJE SA ISTINOM A TO IPAK NIJE U SAGLASJU SA
                                                  VEC OFORMLJENIM LICNIM SNOVIMA SVAKOG OD NAS POJEDINACNO.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Dragulji u srbiji - od Imperijanac - 25-08-2014, 09:53 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od kinta - 25-08-2014, 09:56 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od grotagold - 25-08-2014, 11:30 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od dikilikontakti - 27-08-2014, 08:59 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od grotagold - 27-08-2014, 10:00 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od Zoran67 - 28-08-2014, 03:50 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od homoljski vuk - 28-08-2014, 05:07 PM
Odg: Dragulji u srbiji - od bata1 - 28-08-2014, 05:20 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)