Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEČKINA GLAVA UKLESANA U STENU
#1
Molim sve kolege za pomoć ako imaju neko objasnjenje za znacenje ovog znaka ?
Odgovori
#2
Kolega vrlo zanimljiv znak , cuo sam od dede za uklesanu meckinu glavu.pricao je da se tu negde nalazi velika ostava ! Sad dal je to tacno neznam. Neka kazu iskusnije kolege !
Odgovori
#3
postavi sliku........
Odgovori
#4
Kolega ja na tom mestu jos uvek nisam bio, izlazim na teren za neki dan ,a vodi me prijatelj koji zna tacnu lokaciju gde se taj znak nalazi, pa sam hteo ovde da se unapred raspitam ako neko slucajno zna nesto o tom znaku ili nekom slicnom , kako bi mogao da se tumaci ?  Jer u suprotnom ja cu samo da procesljam malo teren oko znaka , ali necu znati konkretno sta dalje da trazim ...
Odgovori
#5
8
Znakovi / Odg: MEČKINA GLAVA UKLESANA U STENU
« Poslednja poruka od strane Southserbiagoldseeker poslato 15.02.2016 u 00:49 »
Kolega ja na tom mestu jos uvek nisam bio, izlazim na teren za neki dan ,a vodi me prijatelj koji zna tacnu lokaciju gde se taj znak nalazi, pa sam hteo ovde da se unapred raspitam ako neko slucajno zna nesto o tom znaku ili nekom slicnom , kako bi mogao da se tumaci ?  Jer u suprotnom ja cu samo da procesljam malo teren oko znaka , ali necu znati konkretno sta dalje da trazim .


Veliki poz svima  ja sam ovde  pred neko vreme sam napisao za MECKINA  GLAVU  trba da citate sve moje komentare  da ipak dolazi te u mojoj KLUC i zato cu i sada da pisem  za      MECKINU GLAVU  nije niko di sada rocjen da nace GLAVU    Tecko se nace  i ako neko zna sta treba da ima tamo i kako stoi Glavu i gdje gleda  i sta ima pret Glavu i u kojoj visinu je KLESANA  Veliki poz svima i KLUC
Odgovori
#6
Znakovi / Odg: MEČKINA GLAVA UKLESANA U STENU
« Poslednja poruka od strane BrankoV poslato 14.02.2016 u 02:11 »
postavi sliku.......







BrankoV  nema ko da ti postavi sliku niko do sada nije rocen za to veliki poz svima 
Odgovori
#7
45
Znakovi / MEČKINA GLAVA UKLESANA U STENU
« Poslednja poruka od strane Southserbiagoldseeker poslato 14.02.2016 u 00:54 »
Molim sve kolege za pomoć ako imaju neko objasnjenje za znacenje ovog znaka





Nema niko nista za ovo znaka  ako me malo samo verujes ako imas nesto pisi te ja sam tu poz svima
Odgovori
#8
Kolega ovo mesto se nalazi u mom kraju a to je okrug opstine Babusnica , juzna srbija. mesto je na suvoj planini..
Odgovori
#9

7
Znakovi / Odg: MEČKINA GLAVA UKLESANA U STENU
« Poslednja poruka od strane Southserbiagoldseeker poslato danas u 12:41 »
Kolega ovo mesto se nalazi u mom kraju a to je okrug opstine Babusnica , juzna srbija. mesto je na suvoj planin



Kolega  ali Znak nema  i ja mislim da si na Falsu mestu posto nema nikakav znak  od STARUOJ I SUVOJ PLANINU  poz svima I KLUC
Odgovori
#10
pozdrav svima.da nema tu blizu kladenac,izvor ili slicno? blizu znaka
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)