Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tumacenje znakova zakopanog blaga
#1
Veliki pozdrav svima,treba mi pomoc oko citanje znakova,pronaso sam szenu 5*8 velicina stene,na donjoj strani stene je kvacka sa 6 pilica a iznad nje utisnuta puska na vrhu cevi ima kao kuka,a pored kljun kvacke ima neko ispupcenje.sa leve strane te stene na oko 100 metara ima druga stena,na njoj sa desne strane ima 3 kruga 2 su iznad a jedan ispod u trouglu,na vrhu stene 3 krsta sa jednim duzim krakom,onda iznad kvocke na oko 500 metara pravougaona stena na njoj odozgo cela covecja sapa a sa strane pola strapka bosa,sa desne strane kvacke velika stena na 1000 metra sa jedne strane 2 oka kao jaje i do tih ociju malo desno rupice 18 komada po 5 cm u krug,a odozgo mecija sapa 40 santine velika i do nju 3 bivolje sape slomljene u trougao,300 metara ispod kvacke veliki izvor velika livada,molim za pomoc,hvala unapred.
Odgovori
#2
Nekoliko fotografija bi pojasnilo dosta toga....
Odgovori
#3
Neznam kako da posaljem sliku na telefonu,kompjuter mi u kvaru.
Odgovori
#4
Ovakp izgledaju ti znaci,za nekoliko dana cu ih slikati i poslacu slike,ako neko nesto zna neka napise,hvala unapred.
Odgovori
#5
Kolega znake koje si opisao imaju dosta znaćaja,sve su to dobri znaci.Kvačka sa pilićima onda puška,pa krst sa dužim krajem odlični znaci.Dok ne slikaš zanima me puška jeli rasklopljena ili nije ako nije gde nišani u kom pravcu.Potrudi se da postaviš slike neko će sigurno pomoći.
Odgovori
#6
puska nije rsklopljena,iznad okidaca ima kao neki oroz,a na vrhu cevi kao neka kuka koje je povijena na dole,ta puska je iznad kvacke,a bije pravo u stenu gde su tri krsta i tri rupe u trouglu,jedna od druge je udaljena oko 100 metara
Odgovori
#7
a jel su krstovi uokvireni ili nisu,ili mozda kod nekog krsta neka strana je duza ako je duza onda u tom pravcu
Odgovori
#8
ovako izgledaju znaci ..


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#9
Znaci su bas takvi kakve sam nacrtao,nadam se do Nedelje da cu imati vremena da odem tamo i da slikam,postavicu sve slike,ako neko moze da mi nesto kaze na osnovu ovoga sto sam postavio bicu puno zahvalan,pozdrav svima!
Odgovori
#10
za koji kraj ovi znaci...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 9 Gost(a)