Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imali neko nesto za ova mesta
#81
Postovani g.Despot,

to je mnogo kompleksno pitanje,a potreni su jos neki znaci koje treba da nadjete.Malo sam se umorio od davanja preciznih instrukcija, a posle se ljudi nejave pa cak nekazu ni hvala.Reci cu Vam samo da od sestara treba da krenete da merite korake kada je sunce u zenitu,takodje mesto je zasticeno....krecite se pravcem gde Vam pokazuje duza stranica uglomera....

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#82
Sestar je geometriski znak, treba detaljno obratiti paznju na teren-lokalitet. Zvezda ima razlicita znacenja. Ono sto je vazno jese period (civilizacija). Postoji petokraka,sestokraka i sedmokraka zvezda, mogu dati 5 kvadratnih uglova, 7,5 i 6,7. Dobro i strucno pretraziti lokalitet.
Odgovori
#83
Pozdrav g. Vudi Alen i Dark man!
Hvala na ovim početničkim informacijama,svaka je dobrodošla da bi se resila ova enigma. Ja lično razmisljam na osnovu znakova koji su nadjeni u dva pravca: 
1. Da je u pitanju zatvorena prostorija koja se nalazi iza onog kamena veličine 1 puta 1 metar čiju sam sliku objavio(vrlo nezgodno za rad)
2.Da su u pitanju dva groba čiju sam lokaciju približno odredio.
Bilo bi dobro da ukoliko ste u mogućnosti date malo šira objašnjenja znakova koje ste spomenuli ne zbog ove teme nego zato što o istim Ja nemam rešenja u znakovima za koja imam rešenja već i zato što su vrlo retko spominjani na forumu.
Što se tiče prisustva drugih naroda ovde na ovoj lokaciji upecatljiv trag su ostavili Rimljni, Vizantinci i nešto malo Turci.
Što se tiče zaštićenosti lokacije par ljudi(sa posebnim znanjima i moćima) i par ljudi sa dugogodišnjim i uspešnim stažom a sa kojima je bilo moguće saradjivati odustali su od učesvovanja u rešavanju ove enigme. G. Vudi Alen što se tiče bezobraznosti ljudi kojima ste podelili informacije neznam šta da vam kažem osim da ima ko to sve gleda. Ja lično sam poslao kolegama sa foruma preko 50 pisanija i uvek sam raspoložen za razmenu informacija pod odredjenim uslovima. Za ozbiljne stvari ozbiljna BEZBEDNOST.
Odgovori
#84
Ima li još neko mišljenje o ova dva zadnja znaka koja sam postavio.
Odgovori
#85
Kako ide trazenje ;D
Odgovori
#86
Radi se polako ali sigurno. Bitno da je saradnja na nivou. ;D
Odgovori
#87
Reci mi sta imas za orlova glava, imam jedno takvo mesto, gde se odprilike tvoje nalazi???
Odgovori
#88
Pozdrav Kaligula! Za orlovu glavu nemam nikakav opis ímam za znak orla klesanog na kamenu i jedan opis za neki zaštitni mehanizam u obliku orla. Ako si zainteresovan otvori drugu temu. 
Odgovori
#89
Mrzi me da čitam sve odgovore ali mogu ti reći da su mi koreni iz Savova kod Studenice,u blizini preko Ibra je Odmenje preko Stolova ka Goču je Brezna...
Odgovori
#90
[quote author=GAVRILO PRINCIP link=topic=2095.msg21037#msg21037 date=1378151682]
Mrzi me da čitam sve odgovore ali mogu ti reći da su mi koreni iz Savova kod Studenice,u blizini preko Ibra je Odmenje preko Stolova ka Goču je Brezna...
[/

poz GAVRILO,Savovo jeste kod Studenice i u blizini je Odmenje ali nije Brezna u pitanju nego BREZOVA i ona se nalazi blizu Studenice
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 22 Gost(a)