Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imali neko nesto za ova mesta
#51
ako sve pokazuje na njega onda druze cupaj kamen i nek ti je sa srecom
Odgovori
#52
Nije to bas tako jednostavno. Kamen je delom u vodi ako radis iza kamena gde bi trebalo da bude ostava postoji opasnost od obrušavanja. Trougao ukazuje na pecinu ali onaj treci znak me mnogo muci. 
Odgovori
#53
Evo još jedne slike kamena u koji nisani nož i vrh trougla. Slikano sa kamena gde se nalaze ti znakovi.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#54
Zna li neko sta znaci ovaj znak
Odgovori
#55
I ovaj
Odgovori
#56
Zdravo despot9
Prvo mi reci kolika je dimenzija ovih  crteza.Treba da znas da je mnogo inicijala i mnogo raznih "urezivanja" kazem urezivanja radilo ovcara (ekserom ili nekim ostrim predmetom) a u vreme rata i partizani. Ali posto ja nikako nisam mogao jasno ovo da vidim tako da ne mogu sa sigurnoscu ni da kazem sta jeste a sta nije.Zato mi reci kolike su  dimenzije ?
Veliki pozdrav
Odgovori
#57
Slovo M je veliko 10-15 cm ova tri znaka su velika 3-4 cm. Slovo M se nalazi na kamenu ovom kamenu na kome su dve rupe velika i mala.
Odgovori
#58
Za slovo M sam siguran da je urezano ali tako je postavljeno da je vrlo teško uočljivo ako neznaš šta tražiš dok su ova tri znaka uklesani. Velika rupa je duboka oko 15cm. a mala je dosta plića.
Odgovori
#59
Kad sam napisao da su ova tri znaka velika 3-4cm. mislio sam da je svaki od njih toliko velik.
Odgovori
#60
jel taj kamen lici na kornjacu?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)