Zakopano blago - Skriveno blago

Autor Tema: Pecina-Crna Trava  (Pročitano 8446 puta)

BrankoV

• Guru

• Van mreže

Odg: Pecina-Crna Trava
« Odgovor #30 poslato: Vreme 14:08:35 datum 15.01.2017 »
Imali klesana macka pored srpa....

Vucko74

• Rekreativac

• Van mreže
  • **

« Odgovor #31 poslato: Vreme 15:13:52 datum 15.01.2017 »
Mislim da nema,nisam bas sve pregledao ima debeo sloj mahovine.

BrankoV

• Guru

• Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Vreme 15:47:43 datum 15.01.2017 »
Pogledaj tu ima jos znakova....

BrankoV

• Guru

• Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Vreme 15:56:34 datum 16.01.2017 »
Sta bi sa slike...

Bayer04

• Profesionalac

• Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Vreme 21:27:02 datum 19.01.2017 »
Pa riba bi trebala da znači vodu,pogledaj dobro možda ima neki znak ili nešto u tom potoku.
Otvorio sam i temu za znak Riba i pojasnio sam sta i kako znaci ne tresite gluposti da znaci voda ili neznam sta

carobnjak

• Hobista

• Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Vreme 09:52:46 datum 22.01.2017 »
Nema slike,pojela macka,dosadno je ljudima nemaju sta da rade...

Dejan69

• Gost
« Odgovor #36 poslato: Vreme 21:33:30 datum 23.01.2017 »
Veliki pozdrav kolege!!
Sto se tice znaka ribe  po svemu sudeci je u blizini neka podzemna hriscanska crkva >

drvoseca

• Hobista

• Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Vreme 17:42:15 datum 24.01.2017 »
SVE SU OVO LOVAČKE PRIČE POZ

pocerac

• Rekreativac

• Van mreže
  • **

• Lični tekst
    Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
« Odgovor #38 poslato: Vreme 20:11:14 datum 24.01.2017 »
cekajte da covek isklese pa da slika

crni1

• Gost
« Odgovor #39 poslato: Vreme 21:02:33 datum 24.01.2017 »
Što ste bre ljubomorni pa čovek je pisao o najboljim znakovima u poslednje vreme,a lepo je i napisao da će da slika

Citat
Vucko74
 Naravno,cekam sneg da popusti i odmah idem sve lepo da slikam,slikao sam starim tel. ali se lose vidi a cim uradim slike stavicu da se vidi ovde.

termatata

• Gost
« Odgovor #40 poslato: Vreme 21:11:39 datum 24.01.2017 »
ne smeta da se ukljucim,a 8)

termatata

• Gost
« Odgovor #41 poslato: Vreme 21:15:56 datum 24.01.2017 »
jel jos uvek lovite SMU 8)KOVU JAMU

nigi

• Profesionalac

• Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Vreme 21:44:11 datum 24.01.2017 »
BEZ UVREDE SVAKA CAST KO kAKO RAZMIOSLJA ...............dobro bre ljudi ko klese znake da ostavio pare zlato i bogatstvo jesu oni tad bili glupi ili ludi ljudi pa pisali to i klesali tu sam ostavio pare napisao javno dasvi znaju  ili ih mi tako smatramo ( ko oglasna tabla koju i danas koristimo javno) na steni pa i tad bili ljudiili kao mi danas  i bolje su razmisljali( to mu dodje napisem pismo tu sam ostavio zlato pare i zakacim na banderu ili bilo gde itd) drugo ako je u to vreme nepismenosti  mogao da isklese tolike znake koje su tad koristili kao pismo zar drugi nisu znali da procitaju u to vreme trece zar u vreme ratovanja mogao da lupa po steni i klese a da ga drugi necuje a gledali glavu da spasu od neprijatelja i prijatelja jer za zlato se ubijali i spaljivali zivi ili je to neko radio ko je bio dokolan i bilo mu dosadno cuvao stoku ili ziveo tu pa kleso i dan danas da se zaratii neprijatel ti u blizini ti ces da kleses znake na steni i t sakrijes pare razmislite gde vodi to i ko je bio onda pametan a ko ...? bez uvrede svaka cast svakom ko kako razmislja!!!!!!!!! svi pricaju i mastaju o cupu  a niko jos nije nasao cup sa zlatom budimo iskreni  mozda po koji ali o tovarima i glupoistima niko a da je po znakovima to uspeo

termatata

• Gost
« Odgovor #43 poslato: Vreme 22:05:59 datum 24.01.2017 »
NIGI svaka cast ya raymisljanje.ali ima istine u necemu ponekad.niko nije na bryinu kad padaju glave rupe kopao il klesao.kao i u svakoj kradji kad je beganje u pitanju sa plenom ynaci mesto se unapred odredi i samo jedan yna gde je sta tacno.a ostalo je maska ya alave budale.jbg iyvinjavam se ali je tako.

nigi

• Profesionalac

• Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Vreme 22:15:51 datum 24.01.2017 »
mozda ima logike ali u praksi nisam to imao prilike da cujem od nekog da je to ispunio  da ce napisati gde ce ostaviti pare ako ih mi smatramo te nase pretke da su bili glupi da napisu tako javno nesto jer i tada su ljudi prolazili svuda kao i danas sto prolaze mi njih smatramo da su bili glupi  a znamo sta su u to vreme sve znali i imali sto i dan danas mi pojedine stvari nebi smo mozda imali i pored tehnike znaci da nisu bili to sigurno i pisali javno o bogatstvu da su tu ostavili tako razmisljam ja