Zakopano blago - Skriveno blago

Autor Tema: jeohunter 3d dual sistem  (Pročitano 6530 puta)

Timakumminus

• Guru

• Van mreže

Odg: jeohunter 3d dual sistem
« Odgovor #15 poslato: Vreme 00:57:43 datum 09.07.2014 »
mucic2 slazem se ama 100% sa tobom :) mada sreca nasa i dublje od 2m ide samo rim i neke riznice koje ako tako bar pogledamo bolje neka ostanu tamo gde su jer ce jedino tako da budu sigurne od nasih mana ;) i da ne zavrse po svetu a nama onda ce da naplacuju da vidimo iste ....

rimljanin

• Guru

• Van mreže

• Lični tekst
    SVE CE TO NAROD JEDNOG DANA POZLATITI!
« Odgovor #16 poslato: Vreme 10:47:14 datum 09.07.2014 »
nije tako losa masina,
jeste glomazan malo za nosenje i za rad,mozda je malo skup za njegove karakteristike ali ima tri sonde za svaku vrstu trazenja.
neko rece da njime ne mozes da trazis parice,monete...ko kaze da ne moze,za to je ona najmanja sonda.
malo zajeban za balansiranje ali sve u svemu nije tako los.
pozdrav

davor84

• Posmatrac

• Van mreže
  • *

« Odgovor #17 poslato: Vreme 18:54:50 datum 09.07.2014 »
jeste da je ona mala sonda za sitne novcice ali ipak ako vec trazimo pojedinacne novcice,prstenje i ostatke nekog nakita meni bolje sluzi fisher f2 mnogo je laganiji od jeohuntera a i sto se tice trajanja baterije,kod f2 stavis dve bat. po 9v i cepas ceo dan... Jeohunter 3D dual sistem ne vidi male ostatke nakita ili nekog drugog vrednog predmeta

davor84

• Posmatrac

• Van mreže
  • *

« Odgovor #18 poslato: Vreme 19:00:37 datum 09.07.2014 »
Rimljanin sve zavisi od velicine predmeta koga trazimo ili na koga naidjemo... I kao sto rekoh samo sa 100% snagom mozda i vidi na tu dubinu ali na terenu samo sa 70-80% snage mozemo efikasno koristiti.. Uskoro cu testirati maksimalne njegove mogucnosti pa cu vas obavestiti o rezultatima..

rimljanin

• Guru

• Van mreže

• Lični tekst
« Odgovor #19 poslato: Vreme 19:41:31 datum 09.07.2014 »
davore,
bas me interesuju rezultati testiranja?pozdrav

ivca862

• Gost
« Odgovor #20 poslato: Vreme 15:14:21 datum 02.09.2014 »
cao svima, novi sam na forumu i novi u trazenju naseg skrivenog blaga , pa bi mi koristila svak pomoc..:)
imam jeohunter 3d dual sisitem, i nakon kratkog trazenja pokazuje mi dobre slike zemljista , pa me interesuej vasa iskustva i nalazi na osnovu slika...j er jos uvek nisam krenuo u iskopavanje.. evo slika pa recite sta mislite.. pozz

rimljanin

• Guru

• Van mreže

• Lični tekst
« Odgovor #21 poslato: Vreme 16:13:54 datum 02.09.2014 »
kao prvo,sigurno nesto ima dole i dok ne iskopas ne mozes nikako da znas...
drugo i na zardjalo gvozdje oce da pokaze GOLD tako da kopac u ruke i puno srece!
pozdrav svima

ivca862

• Gost
« Odgovor #22 poslato: Vreme 18:36:18 datum 03.09.2014 »
Rimljanin, hvala u svakom slucaju.. nisam trenutno u mogucnosti da krenem sa iskopavanjem, al kad zavrsim javicu dal se kopanje isplatilo..:) pozzz