Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!!
#1
Da li neko od vas ima opis(unutrasnji)za veliku jelenovu u Miljkovcu kod Nisa?Radio sam tamo prosle godine predhodna ekipa je dosla do ploce 2 jedna na drugu nalezu i nesto crno je bilo na plocama oko 7o~cm.Unutar  pecine isklesan pop,ima kapu na glavu,rupu na celo,jedno oko mu je otvoreno iusta su mu otvorena,iz oci i usta curi mu voda preko puta njega zena isklesana.Leva ruka mu podignuta nema saku a desna obuhvata celu pecinu,pored desne ruke u pravougaoniku rimsko I i neki tekst ispisan.Bila je i mketa kuce napravljena od kamena uz samu stenu blizu ploce,takodje je bila i mecka od kmena napravljena koju su pokusali da razbiju ali nisu uspeli pa su je gurnuli u jednu rupu u pecinu.Znam da se radi o 2 magaze u pitanju je i kapavica koja je povezana sa veliku Jelenovu.Ja sam za saradnju ako neko ima unutrasnji opis a i kalauz ulaz ker je sada zarojena treba mnogo vremena da se ocisti.ZAMOLIO BIH ADMINA I PLANDZIJU DA SE JAVE AKO IMAJU NESTO ZA VELIKU JELENOVU I KPAVICU KAO I SVE KOLEGE.javite se pa vas vodim na teren...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od sladjanko - 10-07-2012, 11:55 PM
Re: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od zeus - 11-07-2012, 12:20 AM
Re: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od APIS - 11-07-2012, 08:54 PM
Odg: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od grotagold - 30-07-2013, 01:03 AM
Odg: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od grotagold - 30-07-2013, 01:17 AM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)