Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konjanik i krst
#1
Nekm poznata ova 2 znaka...na stenama pored nalazi se jos 1 isti ovakav  krst? 
Istocna srbija.        
Odgovori
#2
Slike koje nam pokazujete su preuzete sa generalnog plana nekih stena i niko vam ne može ništa tačno reći. Po onome što se može videti rekao bih sledeće - manastir u steni i sahrana u blizini.
Vuk je slabiji od lava i medveda, ali nikad nije išao da igra kao oni u cirkusu!  Cool
Odgovori
#3
1 .dosao sam do podatka,da se pominje skriveni manastir/crkva unutar stene.
2.trebalo bi da se nalazi skriveni ulaz ( uocio sam jedan deo u obilu pravilnog trougla na koji sumnjam da je to to )
3.pominju se templari 
4.Sv.Sava je navodno boravio u njoj (kao isposnica) istorijski podatak.
5.3 groblja ,2 su da kazem novija od 1800 i neke dok je ovo trece iz starijeg perioda navodno 5 ili 6 vek.

Pitanje za starije i iskusnije, da li je uopste pametno upustiti se u bilo kakvu pa cak i onu najobicniju pretragu ovog lokaliteta (samo aparatom bez bilo kakve komplikovanije pretrage ) , srce mi govori da nikako to ne radim al opet postoji doza znatizelje i adrenalina ,pogotovo ako bi i nasao nesto ,nz kako bi dalje ispravno postupio ... pravedan sam i jako posten ali tu je i doza straha jer je ovo daleko iznad mene i osecao bi sigurno kajanje sto sam nesto "uzeo" a znam da mi ne pripada... ili da gledam na sve ovo kao znak da ipak mogu nesto da pokusam kad sam vec pronasao toliko znakova i informacija? nz ni sam sta da mislim...
Odgovori
#4
U ovom poslu nema o čemu razmišljati. Ljudi su to rekli mnogo prije nego što smo se ti i ja pojavili na ovom svijetu - Ne igraj se vatrom da ne spališ vlastitu kuću!
Vuk je slabiji od lava i medveda, ali nikad nije išao da igra kao oni u cirkusu!  Cool
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)