Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc oko znakova
#1
Pomoc oko znakova

(16-03-2023, 10:09 PM)igic Piše: Pomoc oko znakova


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
stani ispred kamena sa znacima i od sredine zamislenog znaka X sa njegove leve i desne strane po 2 metara u duzini ocisti lepo kamen i isto tako sa leve i desne strane iz X zamislenog znaka uradi slike i okaci ih jer siguran sam da ima jos znakova ovde vec vidim 2 su lazna poz za sada
Odgovori
#3
Ok dogovoreno,nije mi jasno..nerazumem zasto lazni znak
Odgovori
#4
treba da ti bude jasno jer uvek kada nadjes znak to ti je kod ,sifra koju trebas znati citati ili tumaciti,u znakovima na kamenu ili bilo gde god ih nadjes  za da ne bi se lako desifrovala karta ili sifre oni su pravili pored pravih isto tako su dodavali i laznih znakova da bi se sto teze moglo  desifrirati ta karta od znakova na kamenu veruj u ovo .poz
Odgovori
#5
Ok,tnx nemam bas nekog iskustva sa znacims.Danas sam obisao mesto..ali neko je iz nekog valjda njemu znanog razloga polupao znakove...tako da jedino sto bih ovde mogao da dodam jeste stena koja se nalazi 50 koraka u suprotnom smeru od strelice..


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#6
Jel ovo isti kamen na kojem  su znaci bili na 2 postavlene slike gde se vidi 1krug,1x,1strelica i slovo U  ali slikan sa drugog ugla, ili je drugi kamen tu okolo prvog i dali imaš detektor i ako ima š koju marku imaš ovo se može rešiti ali znaj kao što sam vidio prve 2 okačene slike vidim još 3 kruga dakle n 3 mesta je skriveno  ne samo na jedno mesto
Odgovori
#7
To je drugi kamen
koji se naslazi nize u odnosu
na
prvi
..bukvano u i9stoj liniji,samo dodje suprotno od strelice.

Interesantno je da kada bi gledao ove znakove iznutra..tjst sa druge strane.Skroz se poklapaju sa terenom..u. nizu izvor,reka sa desne strane raskrsnica..ovaj kamen sa zadnje slike nije na (mapi)ali bi bio prvi u nizu(izmedju strelice i izvora.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#8
Igic sve to lepo stoi ali je dobro da sve ovo sto govoris i da dokumentarises sa kakvim videoklipom predpostavljam da ti je ova druga okacena slika kamen koi je u suprotnom pravcu od prvog kamena sa znacima na njemu jer tako? fakticki znaci gledaju u pravcu drugogg kamena i ako jeste kakve znakove ima na drugom kamenu osim tog  tunela malog ako ne mozes da okacis videoklip od terena pisimi u pp tvoj mobilni a ukoliko nemozes da pisese na PP privatne poruke na ovom forumu jer si  mlad na forumu onda ostavi broj ovde i kontaktiracemo kada budes bio na licu mesta preko uattsapa ili vibera naravno ako oces,poz
Odgovori
#9
Da,bas tako

Na ovom kamenu taj otvor je otprilike 25 x 25 cm..sirinom te stene i nema drugi
h znakova
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)