Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRI STRELICE
#1
na kamenu uklesane tri strelice u tri različita pravca jedna od njih je najduža ima li neko rešenje od kolega poz
Odgovori
#2
pozdrav kolega,te strelice bi trebale da nisane u nesto.npr staro drvo ,kladanac ili tako nesto karakteristicno,a moze da bude i u neki dodatni znak da nisane,pokusaj u tom pravcu da trazis,trebalo bi da bude tako,govorim ti iz iskustva imao sam slican primer ali gde je bila jedna strelica i nisanila je u dodatni znak,puno srece kolega
Odgovori
#3
tri strelice se traze jedna je duza pa se skrati da budu sve jednake a onda se onaj deo sto je ostao od duze strelice stavi  u  onoj ii ali predhodno se izmeri da  covek ne crkne jer oksidacija tije toj.E SAD TRAZISE DUPKA  I DALJINA  JE TU .Pozdrav radoznalcima a vi sto znate necete da se javite.HA HA HA.Tovarim drva za prodaju a ima mnogo od strelice da se kaze.
Odgovori
#4
JOVO mozda su od koplje vhovi pa oni misle da su strele od sijuksi ili komacerosa il  od one indianske poglavice i nisane u nekog kauboja treba da se vidi to poz.........
Odgovori
#5
TRZ samo ti tovari drva i ne brini ide zima
Odgovori
#6
pozdrav kolega trz,ne bi bilo lose da se pogleda to mesto,naravno ako hoce i kolega drvoseca ,ja sam za saradnju,pozdrav svima
Odgovori
#7
pA NIJE LOSE DASE VIDI NEGO ON SE NE RAZBIRA U OZNAKE A TRAZI ZRTVU.A toje starolukavstvo samo za pocetnike. Jer iso sam u gradasnici i naso one ovnove koje je kako kaze naso i oni su crkli gladni valjda ih nije terao na ispasu jer je morao usumu...
Odgovori
#8
JOŠ nešto u vezi TRI STRELICE da pojasnim na oko 50 metara  ima jedan kamen kao kovčeg i na njega sa gornje strane ima uklesana rupa kao piksla najduža strelica bije baš u ovaj kamen poz tragačima
Odgovori
#9
Pozzz drustvoo sutra uzimam minelab etrac kakva je to masina
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)