Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocija sa konjima na steni
#11
Nije u pacing na steni na otvoreno preko Dunava je Rumunija a tu blizu prolazi jedan mali potok
Odgovori
#12
Pozdrav svima,
Videh ovu temu pre par dana i setih se nečeg što sam čuo ranije  iz dva različita izvora a da je istovetno pa mi to daje osnov da se nadam da je verodostojno.
Inače ovde na forumu sigurno se kočije pominju u  preko 40 postova i poklapanja sa onim što ja sad pitam su beznačajna bila.
Zato sad postigoh i reših da ovde upitam, kako ne bih otvarao zasebnu temu.
Naime zanima me da li je neko od vas kolega ovde sa foruma možda u svom traganju ili nekim drugim povodom boravka u prirodi npr. lov, planinarenje, sakupljanje gljiva i šum. plodova i sl. tome, sreo se sa prikazom kočije koju tegli konj, zapravo možda i NIJE konj već magarac ili kakva mula.
Jedna je životinja, ne više njih upregnutih, ne 4 kao u postu kolege dragančeta ili budi Bog snama 12 kako još negde pročitah.
Elem, ukoliko je neko video tu kočiju i pred njom jednu KONJOLIKU životinju a što bi bilo najbitnije da to može i fotografijom dokazati neka se javi, tada možemo krenuti sa razmatranjem šta je tu još iza/pored prikazane kočije.
Do tada puno uspeha svima i čekam očevidca.
Odgovori
#13
Evo, prošlo je 15 dana od mog pitanja ovde (prvi post iznad ovog).
Možda je moje postovanje prošlo neopaženo, a možda ipak nema onih koji su zaista videli ono o čemu sam pisao.
U svakom slučaju stoji da ako je neko lično video kočije koje vuče samo JEDAN konj ili nešto NALIK KONJU neka me kontaktira.
Odgovori
#14
Pozdrav dragance  vidis ima vise opisa za kocije jedna sa jedan jedna sa dva kojna zapregnuta obratno jedna sa cetiri i kocijas i tako dalje nego ti daj malo vise opisi teren a jos bilje slika mozda ces i da nadjes neko resenje .svako dobro vam zelim poz.
Odgovori
#15
druze hanter imam resenje  samo pisi kakvi konji vuku te kocije .Jer znas po cemu se razlikuju konji od kobile ,pati vidi koliko ima konja a koliko kobila a kod mene stoji i da vuku mazge prvu kociju inacicemo resenje jer mi sve znamo kad nam kazes igde su ikako se zove mesto i dalije radjeno idali su odozgo na steni ili sa strane i kazi nam gde su zuti i cao dovidjenja....Nego slusaj ako imas te kocije koje vuku konji taj koji ima opis ,plan ako oce da saradjuje  onti da sledeci znak recimo na deset arsina ima krs iako je tako tiznas da on nije prevarant,hvala bogu takve nema medju nama ..Ja sm trz i jvno te pitam imajuli kocije na tockove spice ili jedan tocak nema sve spice.....ILI JEDAN TOCAK JE BEZ SPICE... POZDRAV I PISI KAKO TI ODGOVARA ali ne ko strsljen daj mi ovo daj ono a nece da kaze ni koje dali je mozda muva ili gusenica  nitiodakle je iz zaplanja a bruka branka koji je doktor profesor za njega,te cokija te ajduka,a on dodjos na forumu od juce ion pravi neka njegova pravila savet ...zaprevaranta su svi prevaranti
Odgovori
#16
???? ko me brukao,kako i zasto? nisam u toku.
Odgovori
#17
Pozdrav trz ja niti sam napomenuo da znamte kocije niti je znam nego je  dragance pisao da zna sve najbolje
Odgovori
#18
ti si trz meni prvo poslao poruku da mozes da mi pomognes.pitao si odakle sam i ostavio broj telefona.prvi si pomenuo brankav,coky i ajduka.odakle su.mene to ne interesuje.opet si trazio da ti kazem odakle sam.ja sam tebe pitao i sumnjao da li si i ti sa njima.nisi odgovarao. da ti se javim i da ti se javim.reko sam ti da si i ti uekipu sa njima i da vam samo treba teren.i da sam iz srbije.NIKOG NISAM vredjao,blatio i BRUKAO. to samo govori o tebi ko si. ljigavac.
Odgovori
#19
Druze strrsljen,nije ovo forum samo za branka iz vlasotince  idodas v ion je bugarin,niti je za coki i ajduka iz nis anije ni zamene iz leskovac trz 0 6xxxxxx tel......Ako znas mnogo pecine a neznas kako se zovu ja cuti pomoci.SVAKA PECINA JE OBELEZENA SPOLJA ZNACIMA BLIZE ILI DALJE OD NJE.ja imam opise bar za tridesetak i vise.Evo mora dase na dju znaci pa kako se mesto vika itojeto a najbitnije iposten covek obostrano..Evo ti jedan primer.grdelicka mageza..Ajduk pismo i verno pismo imera od grdelicku magazu ovo je ovako.Od Morave trazi plocu na nju ima 40 krstova nju kad nadjes ima ned nju trn nad trn kamik sa 80 krstaod kamik meri preko ploce 3 koraka ima ploca prevrni plocu i ajde napred 300 koraka pod brdo u pecinu ima ploca prevrni i nju i ulezi u magazu ima osam basamaka isad si ostavu magaze.A drugi ulaz je odozgo na vr trazi sredinu ima ivor u njega krs prevrni ivor i sa uze od 20 arsina se spusti u magzu ali je mnogo muka. OVOJE TAKO OPISANO A IMA IZA TVOJ KRAJ  JAVISE  NA TEL......ILI  NA PP TRZ POZDRAV ISAMO POSTENO JER OVO NECE PREVARANTI..

kako znam pa imam njihove planoye iopise ostava.kara stojan ialta stojan su braca .a smiljanu su zvali milja i ona je bila vojvoda itd itd

pa pisi odaklesi mozda mogu da ti posaljem neki opis ili plan

strsljen  bas ti lici imislim dasi ne strsljen nego kukavica.pa covece evo ti telefon moj 063 xxxxxx mxxxxx leskovac.ja znam trista tragaca a imam od stotinak  broj tel a moj telefon imaju sigurno500 sta ovde  u srbiju sta u makedoniju,bugarsku itd itd.....MOJ TIJE FORM OTVOREN STALNO NE ZAKLJUCAVAM JA POMAZEM POSTENIM.pisi ti odakle si mozda imam nesto da ti dam meni ne treba imam ja moj teren blizu.pozdrav trz

to si ti pisao.
a ovo ja

zdravo trz .znam da  nije forum za odredjene samo niko nista ne prica.mene interesuju ove pecine.vidim da one nisu nadjene,a jos sam pocetnik.kako znas odakle sam kad ne pise ?

i kako znas toliko o njima.ko su oni?

kako znas odakle sam ja? i ko su branko v ,coky i ajduk.to sam pitao
I ti si zajedno u ekipu sa njima. Samo hoćete da znate teren. Ja sam iz srbije

Bez objavljivanja kontakata pogotovo TUĐIH



Odgovori
#20
(16-12-2018, 07:18 PM)strsljen link Piše: Druze strrsljen,nije ovo forum samo za branka iz vlasotince  idodas v ion je bugarin,niti je za coki i ajduka iz nis anije ni zamene iz leskovac trz 0 6xxxxxx tel......Ako znas mnogo pecine a neznas kako se zovu ja cuti pomoci.SVAKA PECINA JE OBELEZENA SPOLJA ZNACIMA BLIZE ILI DALJE OD NJE.ja imam opise bar za tridesetak i vise.Evo mora dase na dju znaci pa kako se mesto vika itojeto a najbitnije iposten covek obostrano..Evo ti jedan primer.grdelicka mageza..Ajduk pismo i verno pismo imera od grdelicku magazu ovo je ovako.Od Morave trazi plocu na nju ima 40 krstova nju kad nadjes ima ned nju trn nad trn kamik sa 80 krstaod kamik meri preko ploce 3 koraka ima ploca prevrni plocu i ajde napred 300 koraka pod brdo u pecinu ima ploca prevrni i nju i ulezi u magazu ima osam basamaka isad si ostavu magaze.A drugi ulaz je odozgo na vr trazi sredinu ima ivor u njega krs prevrni ivor i sa uze od 20 arsina se spusti u magzu ali je mnogo muka. OVOJE TAKO OPISANO A IMA IZA TVOJ KRAJ  JAVISE  NA TEL......ILI  NA PP TRZ POZDRAV ISAMO POSTENO JER OVO NECE PREVARANTI..

kako znam pa imam njihove planoye iopise ostava.kara stojan ialta stojan su braca .a smiljanu su zvali milja i ona je bila vojvoda itd itd

pa pisi odaklesi mozda mogu da ti posaljem neki opis ili plan

strsljen  bas ti lici imislim dasi ne strsljen nego kukavica.pa covece evo ti telefon moj 063 xxxxxx mxxxxx leskovac.ja znam trista tragaca a imam od stotinak  broj tel a moj telefon imaju sigurno500 sta ovde  u srbiju sta u makedoniju,bugarsku itd itd.....MOJ TIJE FORM OTVOREN STALNO NE ZAKLJUCAVAM JA POMAZEM POSTENIM.pisi ti odakle si mozda imam nesto da ti dam meni ne treba imam ja moj teren blizu.pozdrav trz

to si ti pisao.
a ovo ja

zdravo trz .znam da  nije forum za odredjene samo niko nista ne prica.mene interesuju ove pecine.vidim da one nisu nadjene,a jos sam pocetnik.kako znas odakle sam kad ne pise ?

i kako znas toliko o njima.ko su oni?

kako znas odakle sam ja? i ko su branko v ,coky i ajduk.to sam pitao
I ti si zajedno u ekipu sa njima. Samo hoćete da znate teren. Ja sam iz srbije

Bez objavljivanja kontakata pogotovo TUĐIH
Neću ovaj put intervenisati na brisanju celog posta, ali sledeći put hoću BILO ČIJI POST U KOME BUDE IZNOŠENA PRIVATNA PREPISKA KOJA NEMA VEZE SA TEMOM BIĆE OBRISAN!!!
Takođe insistiram da dalje svaku diskusiju o ličnim ne sporazumima rešite van javnog dela foruma.
Kako isti ne bi smo narušavali komunikacijom koja nema veze sa diskusijama koje korisnici prate.
Što znači bez uzajamnih replika u nedogled iza ovog mog upozorenja.
A tema o kočijama je i dalje otvorena i svi dijalozi o tome dobro došli.

Super moderator Timpolok.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)