Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina-Crna Trava
#71
Crni treba se pomoci ali kome,  neznas ko je preneki dan zove me tip kazi mi prijatlju uvezi jednog mesta pitam ga sta zna, on kaze nista samo tu je bio znak ja posaljem opis i kada je dobio nije se ni zahvalio nego ja imam to.  Prvo nista nezna a sad ima zato kome pomoci damo da je napisao hvala... To je skola za drugi put..
Odgovori
#72
To je na njihovu dušu moja je savest čista.
A iskreno manje boli kad me zz neznanac nego kad ga zavuče neko bliži.
Odgovori
#73
pozdrav svim clanovima ovako da napomenem da nemam metal detektor ali razmisljam kupiti pulse star ll pro. Ja sam napravijo zice od bakra i evo 2 god radim s njima ali nakopao sam se punooo od 1m pa do 2.5 metra sam kopao rupe. Bio sam na jednom mestu 1 km od moje kuce na tom mestu je bila po prici kula na vrhu brda  od te kule na nekih 500 metara ima takozvana vodica koja ima mnogo godina od nje od prilike 500 metara ima jedan kamen na sred njive kamen nije velik zice su mi se tu ukrstile i poceo sam kopati ispod kamena negde na 75 cm sam video parcat od stakla sve do nekih 95 cm i posle nije niceg imalo pa me interesuje odkut staklo na toj dubini i sta ce ispod kamena pozdrav
Odgovori
#74
Te zice od bakra i ostalih materijala, viskovi i mnogobrojna tehnika  rucne izrade su ZELJOTENIKA,  APARATI ko je kupio program za nasu stvar ili za arheologiju oni mogu nesto da nadju ili tacan plan ili opis i da se poklope kockice tu je uspeh ili cista sreca... Ovo poslednje je najvise dalo rezultate. Juce sam razgovarao sa dva veterana koji su preko 70 godine i kazu umrecemo zalni bar da smo po jedan nasli, kopanje napamet nedaje rezultate. Osim na rimskim lokalitetim.... Pozdrav to je moje misljenje...
Odgovori
#75
obicne zice od bakra samo su savijene nalazijo sam na 1.2 m  dosta cumura kraj te vodice  pa sam posle odlucijo da pozovem jednog coveka sa detektorom pocela je i noc  znaci sto je ukljucijo detektor pronasao je zlatnik velicine kao kovanih 20 dinara.ali ove zice rade i na minerizaciju  pozdrav
Odgovori
#76
Pozdrav kolega, izgleda da nisi lepo usavrsio te bakarne zice
Odgovori
#77
(26-01-2017, 11:01 AM)Vucko74 link Piše: Donet je kuci a veceras posle posla pokusacu da ga stavim ovde,do sada mi nije uspevalo da postavim slike,mozda zato sto se konektujem preko mobilnog tel.
  Vucko gde su slike sneg se otopi, dali ce biti postavljene ili ne.....
Odgovori
#78
Aparat  je u kvaru . To su lovačke priče poz
Odgovori
#79
Mozda su lovacke price a mozda je covek citao ovde par meseci i skapirao da je mozda bolje da ne objavljuje slike...
Odgovori
#80
Vucko ako ti treba resenje za Vojvodu Mirceta.........xxx
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 16 Gost(a)