Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
Pa ovaj ne moze dublje od 6 metara, probao sam ga, i negde na 5 ipo metara vec gubi signal.
Odgovori
hahahahahaaha
Odgovori
bez slika hahahahaha kako da budem siguran da ti stvarno imas taj cup ?????????????????????????????????????????????????????????????????????? kad jednom pises da prodajes detektor zasto si u skripcu trebati lova  a imas  cup i to pun kako kazes  pa koga ti to je..s  mene ili sebe. i nemojse folirati  AKO HOSES DA RADIMO  SLIKE DRUZE SLIKESU DOKAZ i jasamti unapred reko da neverujem NIKOME.  U slucaju moje momke da ne nadju to tvoje navodno blago    sad cisto i sumnjam da ti uopste imas taj cup        jacu tebi platiti ostetu za izgubjeno vreme od    1000 USD. ako neverujes reci poslacuti slike  i to skupa sa dnevnog vesnika sa danasnjem datumu  jel posteno sa moje strane samo reci ??? U SLUCAJU DA NOVAC NIJE DOVOLJAN EVO RECI TI CENU ???
Odgovori
i zaboraviosamti reci ja stitim svoje ljude brinemse za njih kao i oni za mene.na prvo mesto je njina bezbednos  o onda sve drugo
Odgovori
(17-09-2012, 08:13 PM)sarapt link Piše:hahahahahaaha

Jel vidis sad kako to izgleda kada ti nesto slazes u vezi tvog dubinca ?
Odgovori
a sta to sam slagao,ja ne lazem,ja znam kako rade sve detektore,jer radimo sve, i nemamo potrebe da nekoga lazemo,mi vidis nigde nista ne stavimo,ljudi sami dolaze i na lice mesto se uvere sta sve moze detektor,i nemjamo potrebe da lazemo,jer dosada nije se desilo da se proda detektor bez da klient proba to,zato i govorim celo vreme na ovaj forum da ljudi znaju sta kupuju,sta je vlf detektor,sta je pi detektor,sta je magnetomer,sta je two box,i sta je razlika izmedju njih,i za sta se koriste,ja ne kritikujem nitu jedaN detektor svi su dobri,ali svi imaju svoje karekteristike i svoje namene,a to sto me nervira je ovde na nekim forumima neki klinci nabavili neki vlf detektor(deus,garret,fisher,whiteidr)i misli da sa njima mogu da idu dublje,a tgo nije tacno,ali zalosno je sta i o ni vjeruju u tome,to je to,mozda neko se i nadje tu ,ali to je istina i to postari sportisti i kolege koji se zanimavaju sa ovim poslom to mnogo dobro znaju,to je to.poz
Odgovori
xxxx ma nije problem bre prijatelju sto se nerviras poslacu ti slike stavicu i ovde na forum samo nemam VESNIK pa neznam kako jel moze neke druge novine
finansiska kriza pa sta da ti kazem buraz nekome je kriza 100 eura nekome je kriza 10 eura neko krizira za 100000 ja sam skroman decko patrijahalno vaspitan dete sa sela -crnotravac-rodom tacnije  znaci polupismena seljacina koja je odrasla na beogradskom asvaltu u pravom smislu te reci ako me razumes u deda mraza nisam verovao nikada o snezani i sedam patuljaka smo razmisljali na drugi nacin
koga ja jebem ma nikoga burazeru ja ne jebem taman posla daleko bilo  ja samo nesto napisem i pustim da se neko sam izjebe dok se nezadovolji e sad neko voli vise sexsa neko manje glupo je da ja nekome ogranicavam i uskracujem zadovoljstvo panika i nervoza na forumu......ajte molim vas nedokazujem se ni kome treba kamoli na forumu da se dokazujem i ubedjujem nekoga koliko sam lep pametan opasan jak lud veliiikiiii strucnjak i opasno zajeban arheolog pusti to ja sam tu neobavezno kad me neko zamoli i lepo pita za savet lepo odgovorim opusteno neobavezno dobronamerno ako umes da citas izmedju redova izvucices pouku ako svatis bukvalno ...jbg onda padne sex sta cu ja

konan deus bravo bratac opaka masina testirao sam ga na poligonu i pozajmio od drugara par puta za teren nemam nikakvu zamerku vrh
sakupljam parice da kupim al jbt ova kriza ubi narod gde god zavuces ruku para nema sve prazno :'( cudna neka vremena
nikako jos jedna ostava da padne a vreme je nemoram  kelte opet moze i kao tvoja ja skroman meni dosta
nas drugar je jos pod utiskom od kelta i za tvoju je srecan
bio skoro jedan zuca ali samo jedan bezvezan malo da se razbije monotonija bilo vandredno stanje ima i ranjenih sacuvaj me boze kad u ekipi ja najpametniji i najnormalniji moz misliti kaki su ostali
Odgovori
epa brate mislim od ovome izvucices lepu pouku:  daje najsladje kad neko misli da je.e mene a nije svestan da ustvari ja j..em njega      ali  zalosnoje kad svi znaju a on pojma nema Wink Wink Wink Wink 8)
Odgovori
xxxx ti to mislis da si ti mene ...aaaaaa to ma da moze....znas kako kazu moji na jugu mazes da me jeb.s ali u pupak a da bi me jeb..o u pupak maras da mi sednes na k...c
zalosno jeste kad svi znaju a ti jedini nasednes
jos zalosnije sto pokusavas da dokazes da nije a ono otiso do balcaka
zato ti pises tvoja ekipa tvoji MOMCI sada mi je jasno

ma volim ja tebe sto se ljutis nema veze bas te briga opusteno  bitno da ces ti sa tvojim momcima nac cup na vesniku uspomoc raslji resen problem
nego nije to tema ovog posta tema su raslje pa ako mozes da se vratis na temu bas me zanima koliko ste dosad nasli tona zlata zlatne kocije pa onda zlatno zvono riznica pecina puna zlata
alibaba i 40 razbojnika sezame rokni se molim te ...jel bila neka seherezada iz 1001 nebulozne noci
Odgovori
ma neljutimse brate nema zbog cega  ma tisi meni vise vredan i od tog cupa ;                                                                                ja brate studiram psihologiju i moram da uradim naucni rad MANIPULATOR pasam morao nekog da nadjem takvog zbog analize kako se ponasa kad manipulse s ljudima- kakose ponasa kad laze dokle je granica njegovog ponosa kako se ponasa kad je uhvacen kad laze .....  zatosi ti meni  vredan vise od zlata.                                                                                                                                          sad sam pri kraju. kad knjiga bude gotova poslacuti jedan primerak sa posvetom specijalno za tebe
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 93 Gost(a)