Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
Ti da posedujes taj cup ne bi se bavio ovde kojekakvim budalastinama, tako da i ti resetas iz tog istog maksima ali po brigadi. Ti ces da zakopas cup, daj molim te, a koliko si poznat i ozbiljan vidim svi su te ozbiljno prihvatili.Toliko o tebi. Sto se tice raslji mislim da ljudi ne bi trebali da se zanose tim stvarima.
Skeneri i slicna visoka tehnologija danasnjice su jedina prava stvar koja moze da ti priblizno da predstavu o oblicima predmeta i sastavu zemljista na kome radis i ne shvatam da neko moze da negira i nipodastava zvanicne instrumente moderne arheologije i ne samo arheologije vec celokupne nauke. Mislite o ovom banetu sta hocete ali covek vam pametno govori, samo tesko je ispraviti krivu drinu.
Odgovori
xxxx ponuda je otvorena i vazi ne jos uvek vec uvek kada god hoces
donce brate srbine za tebe je zemnja ravna ploca sta drugo da ti kazem
ima nas narod onu staru izreku nekudi konja koga nisi jahao ti bas znas ko sta ima i znas ko je sa druge strane tastature mozgu

dali me shvatate ozbiljno ...... ;Dee do toga kako vi mene shvatate ma do toga mi je stalo ko do lanjskog snega toliko brinem o vasem misljenju o meni da nemogu  to da opisem
koliko sam poznat pa vidi ovako poznajem sve normalne iskrene postene clanove citaj -ljude meni dosta
tebi nisam poznat pa jbg brate nismo na istom nivou jer ocigledno nepripadas ovoj grupi ljudi koju sam gore naveo
Odgovori
Ja licno u raslje  :o ali da nikog nevredjamo svak ima svoje misljenje.....Ma ono bi bilo idealno kad bi moglo ali tesko....Za vodu to da to sam gledao i bilo je vode na osmom metru ,,ali za ovo mislim da je to zaludjivanje.
Odgovori
poz bodatajson u kom gradu je tvoj poligon. moguti poslat ljude to da odrade ko Lennox Lewis u 8 rundi i 100% sam siguran da bice KO. ljudisu profesionalci rodilise sa blagoslovenom rasilje u rukama.                                                                                                                                                PS. diskrecija zagarantirana
Odgovori
xxxx, a kako stoji taj tvoj lenoks luis da u trecoj rundi kod mene nadje vodu sa te raslje. Ne pitam koliko kosta , imam jedan vocnjak na brdu i vikendicu, stavio bih sistem kap po kap, jer vockama to odgovara posebno na ove suse.
U pitanju su Sljive pozegace,ima malo i breskve i par stabala tresnji. Voda mi je tamo neophodna a vidim da imas dobre ljude za taj posao.
Pozdrav.
Odgovori
ma nije problem konan i necete kostat nista ma nije sve u lovi zar ne? kad se vrate momke iz Kuwaita resicemo i to momentalno ponestala nafta arapima pa traze nove busotine , zavrsilisu u Al Sabahu  i Sabriyah oil field ostalo im jos Al Jahra i onda su vasi radicemo sta ocete vode nafte zlata pa sve do trbusne plesacice
Odgovori
oce li te raslje sem pisancije na forumu i lecenja kompleksa nista konkretno

trazili ste moj br telefona da se dogovorimo oko dolaska poslao sam iiiiiiiiii

nista nema poziva nema dolaska muda samo za pisanciju na forumu konkretno nista zvace bulja gace
Odgovori
a gde i komesi poslao ja nisam dobio nista. ali nie bitno dogovoricemose. meni je bitno kolikosi ozbiljan. ako si ozbilan ajmo odraditi posteno .  ja imam smo dva uslova;                                              1.  da slikas taj tvoj cup do nekog dnevnog vesnika sa datumom na njemu i normalno da slikas i to sto je u cupu na istog vesnika.                        2. ako se dogovorimo da radimo sve dase snima online sa web camerom kako bi mogli clanovi foruma gledati u zivo kako radimo na terenu  i normalno sa tim cu zastititi i moje momke da ne dodje do prevara.                                                  ps  cenim i postujem svakog  ali neverujem nikom
Odgovori
xxxx mnogo je to slika druze to cela reportaza ispade
koliko sam ozbiljan ...pa mnogo sam ozbiljan  volim da se zezam ali isto kao i ti cenim i postujem svakoga mogu dosta da tolerisem jedino po pitanju PREVARE to niti tolerisem niti trazim da budem tolerisan pokusaj prevare neprastam i neresavam nikakvim kulturno pravnim sredstvima ...

slike nemoze sve ostalo sto si naveo moze ja nemam koga da stitim momke i devojke ostavljam po strani sa moje strane licno i personalno samo JA moja malenkost
sa tvoje strane to me ne zanima povedi koga hoces i kolikogod hoces mozes i rts da zoves nek pravi reportazu

moze i pink vidim da su kupili neke silne autobuse trebace im da pojacaju signal iz vukojebine gde je cup
mozes i celu ekipu rasljara gatara trans tragaca

samo sta ce mo ako neuspete da nadjete onda smo u problemu kako cemo onda da resimo nastalu situaciju .....vec je bilo par slucajeva kad su jeki pametni momci dolazili puni sebe a odlazili nezavrsenog posla i uopste nisu licili na iste momke koji su dosli nekako su bili manje jaki manje sigurni u sebe ma prosto nekako ko popisani

jbg brate ako mozes i siguran si da mozes ajd da odradimo mozemo i rialiti da napravimo od toga jedino sto ce prokazivanje morati da se plati sve za lovu bas me briga da zanimam clanove ovog ili bilo kog drugog foruma za dzaba moje vreme i rad kostaju i to debelo kosta
Odgovori
Bodo , mozda i pronadju ljudi, ako ponesu ovakvu masinu Smile

[Slika: 2rmnqmr.jpg]
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 83 Gost(a)