Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kornjača
#1
Izvinjavam se kolegama što nemogu da postavim slike zbog tehničkih problema.Našao sam u mjestu Knežini ,Srpska,ogroman kamen 2mx1,3 m visine.samac iznad manje ulice na blagom uzvišenju iznad ogromne livade.Nije uglačan ali ima oblik kornjače.Samo jednu nogu ima,desnu i ono što što je jako interesanto je glava koja je super isklesana i štrči od gromade ali i zakrivljena tako da oko gleda u nebo a drugog nema.Oko je više troulasto ili čak četvorougao ,nevidi se dobro jer je vrijeme učinilo svoje.I desna noga i glava su  u istom smijeru.U tom pravcu udaljen 2m ima jedan stepenik kameni prekriven zemljom vidi se bočni dio ali mislim da je djelo prirode ,poslije stepenika je odmah put sfaltni širine od 2-3m pa nastavak padine 20m i onda pukla livada.Zna li neko koliko daleko bi trebalo tražiti, i da li bi moglo ispod kamena ili stepenika nešto biti.Nisam išao sa mašinom a nisam je ni imao do juče.Razmišljam da se vratim a nije mi ni blizu .Hvala.
Odgovori
#2
KORNJACE


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#3
JOS NESTO


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#4
Ma nemoj da me zezaš na arapskom ili kojem več jeziku.Imaš li nešto konkretno na Srpskom da cijeli svijet razumije.Slike su ok,mada nije ni jedna odgovarajuča, ali da razumijem napisano mogao bih nešto i razaznati.Nego pobratime imaš li kakav prevod ili nešto da mogu čitati.U svakom slučaju hvala na trudu i javljanju.Pozdrav.
Odgovori
#5
nasao sam i ja to pa probaj da prevedes
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)