Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc oko znaka
#11
Meni je sama ova rupa čudo. Deluje kao da je idealno okrugla. Iako je ovaj urez najvidljiviji, meni se čini da ima i drugih znakova manjih ...bar mi tako deluje na slici.
Odgovori
#12
nasao covek staa je trebalo u bunaru,sad nam saamo ispira mozaak I ispituje ima li znanja uopste  ;D ;D Tongue
Odgovori
#13
nije bunar u pitanju vec kamen 50x50cm a rupa u njemu je ф 150 dubina 20cm
Odgovori
#14
Mislim da je SADUS kasno Marko na Kosovo stize
Odgovori
#15
Mislio sam da je kamen veći pa nisam komentarisao.
Ako ta rupa nije prirodna onda jedna mogućnost da je tu bila kapija,grada,utvđenja imao sam prilike da vidim nekoliko takvih rupa ali je  u mojim rupama bilo olova.
Na drugom mestu bila je gomila kamenja,ja kao dete sam to rasturio i došao do većeg kamena-ploče,moj otac nije to hteo da dira ali posle dva-tri meseca ubedim ga i on prevrne ploču,sa donje strane bio je krst 10x10cm a kamen ispod ploče ko da ga neko šestarom obeležio.I tu sam čačkao ali samo malo,rupa je bila puna kamenja-belog krečnjaka kao da ih je neko birao i tu sakrio svi oko 5-7 cm.
Posle godinu dana opet sam tu prošao i video očišćeno kamenje i malo u stranu bakarni bakrač spolja zelen a unutra crven-žut.Rupa je bila kao bunar 60cm. širine i oko 3 m. možda i više dubine baš kao i ova sa slike ali kod ovog mog bunara su se videli i tragovi klesanja.
Odgovori
#16
ima na prednjoj strani strelica isklesana pratio sam je i nasao tri rupe neko je radio i odradio
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)