Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jelen(ostatak)
#1
Znak jelen. Ono sto je ostalo


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Ostatak je razbio onaj kreten iz Nisa misleci da je ostava u njemu


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#3

Drugar taj znak mislim da nije jelen,to je kantar, pogledaj ima tu još znakova a piše i jedno ime-moje.
Tu lokaciju poznajem kao svoj džep,znak nisam razbio ni ja a ni čovek iz Niša,oštećen je pre 30 i više godina.
Odgovori
#4
Pozdrav Crni! Nisam imao mnogo vremena da razgledam mesto ali mislim da je jelen u pitanju. Znak je razbio kako su mi rekli J.B. valjda misleci da je ostava u znaku posto je to jedno od resenja ovog znaka. Po stanju na terenu mislim da ovo mesto nije odradjeno.
Odgovori
#5
Mesto-stena gde se nalazi ovaj znak zove se kantar.
Lično znam sve ljude koji su tu radili nisu ništa našli,većina više i nije sa nama.
Radilo se tu mesecima i godinama ne može se na prvi pogled videti jer je mahovina učinila svoje a zub vremena pomogao.
Da ti odam i tajnu koju  smo do sada znali samo nas troje:taj znak je verno kopiran a original je bio uzvodno jedno 5-6m.
Jelen štemovan na kamenu je postojao do prošle godine,kamen sa srnom je prevrnut, tu je imalo i još puno znakova ali sad više ne garantujem nisam bio tamo u skorije vreme.
Odgovori
#6
Izgleda da se ne radi o istom mestu. Ovde blizu nema reka ima jedan potok podalje. Poslao sam ti PP a možeš i ovde to da odgovoriš.
Odgovori
#7
Nemoguće da postoje dva potpuno ista znaka,znači da ne grešim ako se bolje pogleda znak ispod ima i dve kuke jedna levo,druga desno.
Uz vodu mislim na gore-uz brdo.
Odgovori
#8
Crni napiši mesto gde se nalazi ovo tj blizu kog grada, brda ili planine se nalazi,pa da vidimo dali je isto mesto. Ako nećeš javno može na PP
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)