Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neki znakovi sa danasnjeg izlaska na teren
#11
(DSC_0223. jpg,DSC_0224 .jpg,DSC_0225.jpg) Duzi krak ovog krsta pokazuje na onak sa srcem...udaljen je od njega nekih 3m
Odgovori
#12
(02-05-2015, 11:56 PM)Imperijanac link Piše: (DSC_0223. jpg,DSC_0224 .jpg,DSC_0225.jpg) Duzi krak ovog krsta pokazuje na onak sa srcem...udaljen je od njega nekih 3m

Svi znakovi u vidokrugu cine ti jedan oblik enigmatskog zadatka,

Ja ti jedino mogu reci da ono sto sam ti zaokruzio crveno znaci da postoji obljekat ispod nivoa tla da li u krugu od 500 m ili u krugu od 5 km to jedino ti prospekcijom terena mozes zakljuciti gde su kosine gde bi mogle biti pecine da li je postojalo gradiste itd.
Ono sto sam zaokruzio braon bojom znaci linija tla taj znak CEO u kompltetu sa srcem i sa krstom cini resenje zagonetke a to treba da te dovede do prostorije koja je ispod zemlje ono sto trazis nije zakopano vec u podzemnoj odaji deponoveno i ceka  Wink
Rado bih ti pomogao ali nisam jos uvek izvestio se u dekodiranju antickih rebusa ovo je ovo bi mogao biti Rim ili neposredno posle nesto Vizantijisko i nema direktne veze sa hajduckim aktivnostima osim ako za ostavu nisu znali i hajduci pa je dodatno bogatili ali i obrnuto.  Smile
Zelim ti puno uspeha u radu i nadalje.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#13
Hvala kolega Timpolok,takodje ti zelim puno uspeha u daljem radu i zivotu...
Odgovori
#14
bravo kolege.a jer onaj ulaz od pecine zazidan ili se  tako vidi?pozdrav
Odgovori
#15
Ja bih rekao da je zazidan,ali lici i da je prirodno,provericemo o cemu se radi...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)