Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turcin sa kuburama
#1
Sta znaci stem Turcina koji sedi skrstenih nogu ima dve prekrstene kubure koje drzi u rukama. Na glavu mu cizma i gleda u brdo. Blizu je izvor odmah iza bukve. Sliku nemogu da postavim nisam slikao , a veliki je sneg tako da je moguce kad se otopi sneg da slikam. Bukvu mogu dva coveka da obuhvate rukama ,tolika je u precniku
Odgovori
#2
Citytaxi...bez slike ipak nista Big Grin Treba videti da li je bas "Turcin" a vidim opisujes da na glavi ima "čizmu"...treba znati da se u vreme srednjeg veka i vladavine Turaka na nasim podrucjima a i sire i sam nacin odevanja prilagodjavao novopridoslim "modnim detaljima"....no da te ne gusim filozofiranjem...cekaj da se sneg smakne pa na slikanje i na ostatak pretrage.
Odgovori
#3
Grotagold, nisam lepo napisao stopalo (noga), meni lici na cizmu ali upravu si, jedva su znali za opanak a ja lupam. Izvinte nije namerno greska u opisu.
Odgovori
#4
AKO TO STOPALO..ILI CIZMA LICI NA OVAKO NESTO..ONDA JE TO DRUGA STVAR  Wink
[Slika: 121uaeu.jpg]
Odgovori
#5
Lici, samo spic nije podignut navise vec stoji pravo i nije tako ostar, malo je zarubljen ( obliji ) je.  Lep stem, samo se bojim da nije delo pastira koji je ubijao vreme cuvajuci ovce
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)