Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
solje
#1
potrebna pomoc oko ovih solja unapred zahvalan


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Nisi pokazao celu sliku (ili je pak nemas) a resenje je u delu koji fali  Wink 8)
Odgovori
#3

(28-11-2014, 05:50 PM)GROTAGOLD link Piše: Nisi pokazao celu sliku (ili je pak nemas) a resenje je u delu koji fali  Wink 8)
postovani kolega GROTAGOLD cenim vase komentare i jako mi je drago sto ste se ukljucili da mi pomognete u tumacenju ovih solja jer vas komentar smatram jako strucnim.ove solje su na vodoravnoj steni,petnaestak metara iznad nalazi se fotelja koja gleda na ove solje, drugih oznaka nisam nasao jer na terenu su seljani lomili kamen gde god im je bilo lako za rad tako da je moguce da su unistili ostale znakove.nisam se sretao sa soljama i neznam njihovo pravo znacenje.unapred zahvalan joxsa


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#4
Здр колега,не всичко ви разбирам на думите само схващам някои думи,с преводача е съща работа,за това влизам само в раздел нишани,
По  темата колега нишана ти е хубав.той е указателен показва  като седнеш  ще видиш нещо друго место  с нишани,където ще има  ход - пещера около,то е малко далеко погледни с бинокал,орентирай другия си приятел каде да застане може с тел ако има обхват,от нишана се вижда най добре и точно местото.
Odgovori
#5
kolega joxsa,
bez nekog sireg opisa zanima me samo koja je teritorija?
mislim da sam ranije nailazio na nesto slicno...
pozdrav
Odgovori
#6
(30-11-2014, 03:37 PM)rimljanin link Piše: kolega joxsa,
bez nekog sireg opisa zanima me samo koja je teritorija?
mislim da sam ranije nailazio na nesto slicno...
pozdrav
naravno cenjeni kolega zapadna srbija planina cemerno  Smile
Odgovori
#7
JA MISLIO JUG...
POZDRAV KOLEGA I SRECNO!
Odgovori
#8
(30-11-2014, 11:23 AM)Ali Baba link Piše: Здр колега,не всичко ви разбирам на думите само схващам някои думи,с преводача е съща работа,за това влизам само в раздел нишани,
По  темата колега нишана ти е хубав.той е указателен показва  като седнеш  ще видиш нещо друго место  с нишани,където ще има  ход - пещера около,то е малко далеко погледни с бинокал,орентирай другия си приятел каде да застане може с тел ако има обхват,от нишана се вижда най добре и точно местото.
oprosti kolega ali baba ali i uz prevodioca samo neke stvari sam ukapirao pozrav
Odgovori
#9
To nisu šolje već tri rupe ako je upitanje čemernik..........
Odgovori
#10
Branko V, kolega joxsa trazi pomoc za tri solje koje su na planini Cemerno jugo-zapadna Srbija severno od manastira Studenice iza Ibra, a tebi je izgleda poznatiji i blizi Cemernik koji je priblizne visine i na jugoistoku.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)