Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JEL TO MAPA NE MOGU JE PROTUMACITI
#11
(30-08-2014, 07:22 PM)himovich link Piše: Znakovi / Odg: JEL TO MAPA NE MOGU JE PROTUMACITI
« Poslednja poruka gogotaci poslato 29.08.2014 u 04:39 »
nesto sam pronaso kad je prevrtis naopako na sliku se vidi mecka i malo mece mozda su sakrili u mecju rupu posto mesto gde je nadzena mapa je u blizini srpske granice a na google maps najslicnije mesto sa slikom je u srbiji ja ne mogu tamo da trazim ajmo kolege polako polako pa onda pola pola izvolte ako ima neko iz okoline vranja ili surdulica nek javi


Niko nemose da ti protumaciti posto niko nezna mesto kako izgleda dosta je tesko verujte  pop martin himovic poz
    Sve se moze kad se hoce..mnogi lako odustaju...Zasto?
Odgovori
#12
(26-08-2014, 11:46 PM)gogotaci link Piše: NADZENA JE U TURSKU KUCU STARA 300 GOD U METALNU CEVCICU I ZALIVENA VOSOKOM ALI NE MOGU JE PROTUMACITI I NE VIDIM ZNAKOVE  AKO IMA NESTO I AKO NEKO RAZUME IZVOLTE POLA POLA KAD JE PREKLOPIS RUPE SE POKLAPAJU
Nemoj da crtas po mapi,jel ces je upropastiti,kopiraj pa tako tumaci. Nisi mi odgovorio koja granica je u pitanju?
Odgovori
#13
prvo ne crtam po mapi nego na kopiju a u pitanju je mesto izmedzu vranje i surdulica prema makedoniji a mapu smo vec ptotumacili prijatelji iz srbiju vec su na teren hvala svima
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)