Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vase misljenje o ovome
#11
Kolega pogledaj malo pazljivije jer ovde na slici gde je "krst" ima jos oznaka. Promeni malo ugao slikanja ili nakvasi kamen pre slikanja pa ces i sam videti. A sto se tice male pecine , vidi se da je to vec neko "cistio" po onom kamenju ispred koje je verovatno vadjeno iz rupe. Ja bih bio obazriviji za ulazak u nju iz prostog razloga sto je trenutno leto pa skroviste u hladu moze jos neko da potrazi ..tako , da ... Wink
Odgovori
#12
(27-06-2014, 01:45 PM)patuljak link Piše:Meni ovaj kamen ima oblik trougla mozda je neki spomenik!
Patuljak mislim da nije spomenik ako mislis na grob jer je mesto gde se nalazi strmo!


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#13
(27-06-2014, 04:25 PM)apenac link Piše:jel duzi krak krsta ide prema rupi
Duzi krak ne pokazuje na rupu, nisam isao dalje od ovog znaka sledeci put cu obici mesto gde pokazuje duzi krak!
Odgovori
#14
(27-06-2014, 05:57 PM)GROTAGOLD link Piše:Kolega pogledaj malo pazljivije jer ovde na slici gde je "krst" ima jos oznaka. Promeni malo ugao slikanja ili nakvasi kamen pre slikanja pa ces i sam videti. A sto se tice male pecine , vidi se da je to vec neko "cistio" po onom kamenju ispred koje je verovatno vadjeno iz rupe. Ja bih bio obazriviji za ulazak u nju iz prostog razloga sto je trenutno leto pa skroviste u hladu moze jos neko da potrazi ..tako , da ... Wink
Hvala GROTAGOLD, sledeci put cu pazljivije pogledati i slikati ovaj znak! Iz istog razloga nisam smeo da ulazim u rupu! Primetio sam i sam da je izvadjeno kamenje iz rupe, dal je sta bilo unutra ne znam al cu proveriti da nije sta ostalo!
Odgovori
#15
Evo jos par slika okoline ovog mesta. Ispod ovog brdasca sam nasao ovaj kamen kao "trougao" mislim da je on u prasvcu severa brdasce je iza znaci juzno, od brdasca  na jedno 150 m mala pecina. Od kamena u pravcu istoka sam nazao onaj kamen sa krstom.
Severozapadno od kamena kao "trougao" ima kladenac.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)