Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje za Grotu!
#1
Odakle ti moje ime i prezime? sto me zovete od skriveni brojevi i sto cutite? Ja sam ljudi covek koji nema pojma sta vi pokusavate danima? ja ne znam nista takoreci o traganju za zlatom,niti izlazim na teren. tako da ostavite me vise,mene interesuje samo istorija koju sam i u skoli obozavao. tako da.. ostavite me,da ne obavestavam ljude iznad vas... Jer ja zaista nista ne znam!
#2
oopa djurdjo!
znaci ima i toga... :o
#3
Pa ne mogu vise na kraj da izadjem... A ako mi verujes ne znam nijedan teren,samo slusam price kao svi vi... A oni se okomili na decka koji ima 24 god,ko je posten i ko je bez posla... pa ti vidi...
#4
Jako mi je žao za to što ti se dešava, i razumem da ima prostih nacina da se dođe do nečijeg imena, ali kako je moguće da neko ima tvoj broj telefona? Pođi malo od toga, morao si ga ti nekom lično dati! A zavidnih ljudi ima dosta. Analiziraj ljude u svom okruženju, verujem da je tvoj broj telefona došao u ruke nekom ko te sada cima preko nekoga koga lično znaš i kome si ti dao broj.
Znaj da i da dokoni ljudi vrebaju tudje reč tumače ih kako im odgovara pa razmisli i da li si se u nekom drustvu pohvalio a neko to jos uvelicao za nesto i eto nevolje.
U svakom  slučaju ružna pojava. I svako bi je na forumu trebao osuditi a ukoliko nešto zna o akterima i reći ako ne javno ima se i PP. Svako dobro i puno uspha ti želim. Čuvaj se dokonih ljudi.
#5
(13-06-2014, 08:36 PM)Trifun link Piše: Odakle ti moje ime i prezime? sto me zovete od skriveni brojevi i sto cutite? Ja sam ljudi covek koji nema pojma sta vi pokusavate danima? ja ne znam nista takoreci o traganju za zlatom,niti izlazim na teren. tako da ostavite me vise,mene interesuje samo istorija koju sam i u skoli obozavao. tako da.. ostavite me,da ne obavestavam ljude iznad vas... Jer ja zaista nista ne znam!

Pa stvari stoje ovako :

1. Na forumu je strogo zabranjeno postavljati brojeve telefona i e- mail adrese (sada se sve može lako naći ukoliko imate nečiji e-mail ) baš da bi se sprečile takve situacije
2. Nikome se na forumu ne mogu videti lični podaci (e-mail i ostale stvari) ukoliko ih on sam ne objavi
3. Zapitaj se sam šta si od ovoga što je zabranjeno uradio....
#6
Uradio nista nisam od zabranjenog.. i odlicno kapiram kako se doslo do mojih podataka i broja... nisam od juce... ovaj email ne koristim nigde osim ovde a podaci su ipak kod vas.. koji god broj da uzmem ,uvek isto,uvek se dodje do njega. dovoljno je to sto udjem sa mobilnog telefona na ovaj forum i sve se zna... nisam od juce... a sto je fora,ja nikad nikog nisam uvredio ovde... nije fer..
#7
Aha kapiram uvek je neko drugi kriv, najlakše je optužiti druge. Ko god se makar i malo razume u informacione tehnologije zna da je to nemoguće.... Ako smatraš da je forum "kompromitovan" nemoj da ga posećuješ, stvar je vrlo jednostavna a ja tvrdim da će se ti tvoji problemi nastaviti pošto ne postoji nikakva šansa da oni imaju veze se forumom. Biće pre da su to neke neslane šale tvojih prijatelja, "dugačak jezik " ili nešto treće.
#8
Tehnologija? Nemoguce? pa ajde ti meni lepo kazi istinu.. ne meni,vec svim ovde postenim i radnim ljudima? 90 % Ovde operativci... sto se ne dignu i odu da kopaju,nego samo da otmu? da ljudi odavde imaju para i poslove,ne bi oni otisli u neku nedodjiju da traze zlato... razmisli realno.. a ja sam pitao Grotu koga cenim od prvog dana na forumu,odakle mu moje ime i prezime? a on zna zasto to pitam... ne morate da me pratite,ako vas nesto zanima pitajte,ako znam necu sakriti...
#9
I ovo da kazem.. ja ovaj forum nikad nisam hteo da omalovazim niti cu... neko,doticni sa ovog foruma me uznemirava,a kako je doso do svakog mog broja zna on dobro,ja mu dao nisam... tehnologija je kad su ovakve stvari u pitanju,mnogo daleko dogurala,dovoljno je kod telefona,i svaka naredna stavljena kartica je njihova... ali zasto? dajte nam plate,poslove.. niko od forumasa nece da gubi vreme u neku planincinu i dovodi svoj zivot u pitanje... ako gresim,izvinjavam se ali revoltiran sam cinjenicom da me neko uznemirava sa ovog foruma..
#10
Vidim tema otvorena a ja glavni u njoj !!!  Smile Bas interesantno  Wink Javno se proziva moja malenkost da znam nesto sto netreba da znam ! I ZAMISLITE...SADA SU SVI UBEDJENI DA ZAISTA ZNAM TO STO NESMEM DA ZNAM  :Smile A ja se samo pitam: A STA JA TO ZNAM STO NESMEM DA ZNAM? ? ?  ??? Tvoje ime i prezime?  NA OSNOVU CEGA TVRDIS DA ZNAM TVOJE IME I PREZIME ? NA OSNOVU CEGA TVRDIS DA ZNAM TVOJ BROJ TELEFONA ? I NA OSNOVU CEGA TVRDIS DA TE IZMEDJU OSTALOG UZNEMIRAVAM PREKO SAKRIVENOG BROJA? Cak si me "ugurao" u onih 90% sumnjivih koji jedva cekaju da pokradu veoma bitne informacije (verovatno se odnosi na one koje ti plasiras na forumu....ZNACI TVOJE INFORMACIJE I TAJNE KOJE POSEDUJES ! ) , a onda cu u nekoj ad-hok akciji da ocistim zaostavstinu predaka tebi namenjenu da bih lagodno ziveo do kraja zivota  ;D 8)
Da nebih predaleko i presiroko nastavio da odgovaram na ove tvoje optuzbe zamolio bih te da najpre odgovoris javno na ova moja gore pomenuta pitanja koja sam postavio i jasnoj i citljivoj formi da nebude zabune , a onda cu mozda da nastavim diskusiju na ovu tvoju otvorenu temu "Pitanje za Grotu !"
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)