Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rupce i krst sa rupicama
#1
[attachment=1:3d4h8nli]<!-- ia1 IMG0833.1jpg.jpg<!-- ia1 [/attachment:3d4h8nli][attachment=0:3d4h8nli]<!-- ia0 IMG081.JPG<!-- ia0 [/attachment:3d4h8nli]


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
Zdravo Trnovitost, brat chta si sakril na 1 slika, mene mi se vidi da e tapa( kalauz) pozzz.
Odgovori
#3
Prikazi donji deo prve slike neznam zasti si to sakrio?
Odgovori
#4
Ma nije sakriveno jer nema znakova.
Odgovori
#5
Zdravo prijatelju.Ti najbolje znas ti si to i slikao.medjutim nevidi se donji deo prve slike fali deo gde se nazire neka poprecna linija uklesana ispod tacaka. Na prvi pogled mislim da taj koji je ostavio znake nije imao puno vremena . Ja mislim da to sta je ostavljeno zakopano je u velikoj zurbi i mislim da nije duboko. Tacke su uradjene svaka iz par udaraca plitko da se nebi culo,daleko a krst je uradjen zadnji izgleda da je neko prolazio u to vreme na nekoliko stotina metara od tog mesta i taj nije smeo da udara vec je grebao po kamenu da bi nekako ostavio znak u obliku krsta. Ja mislim da to ako se jos uvek nalazi tu nije duboko . Dali se znaci nalaze u blizini nekog puta?
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!!
Odgovori
#6
Nije baš pored puta udaljeno je oko 500m . Toje bilo u njivi i kad je gazda njive orao zakacio ga je plug ikad je on otkrio pojavili se ovi znaci ,to je znaci bili u zemlji na neki 20cm.Bio je tu blizu jos jedan kamen sa vise ruma naprimer kao domine(tri.cetri,pet, trougao os rupa, linija od set rupa)ali neko ga je razbio i nemaga.U blizini je manastir.
Odgovori
#7
Zdravo prijateju. Ako sam te dobro shvatio oma brazda na prvoj slici je od pluga?Dali je kamenje izvadjeno iz njive? na prvoj slici vidim i lisce od nekog rastinja. Kazi mi dali si probao nekim detektoromi kojim? Koliko je crkva udaljena od ovog kamenja ? Dali je kamenje vecim delom u zemlji ili ga je moguce prevrnuti?
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!
Odgovori
#8
Lokacija kamene ploča sa znacima je po priči vlasnika njive otkrivena prilikom oranja znači nije se poloca videla ali kada ih je plug otkrio onda je erozija učinila tako da jesad ploča inad zemlje. Nije radeno sa neki bolji detektor jer ovi detektori koji imaju pojedini nemaju neku dubinu.Ploča verovatno može da se prevrne i pomeri sa tog mesta.Crkva je otprilike udaljena oko 2 km
Odgovori
#9
Zdravo prijatelju.Ako sam te dobro razumeo ostala je jedna ploca sa znacima .Da li je druga samo polomljena i odneta ili je ispod nje kopano? Da li je mozda u pitanju kliziste ili je to na stabilnom zemljistu? kazes da je preostalu plocu moguce prevrnuti . Dali je ona pomerana?
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!
Odgovori
#10
Ma ta ploča nalazi se u njivi koja je malte ne ravna ,jena ploca nedostaje i skopana je prupa nije duboka kao daje useta samo ploča koja je imala mnogo vise crupa i isto krst sa tri rupice.
Pozdrav OPUŠTENO!!!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)