Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kamen vrsnik
#1
Postovanje,
da li imate neke planove i mape za planinu Besna Kobila i naselje Kriva Feja, moji su inace rodom iz ovog kraja, pominju se price o kamenu koji se zove vrsnik i da u njemu ima puno zlata, meni je inace deda pokazivao taj kamen, na njemu se nalaze oznake uklasene covekovo stopalo i stope raznih zivotinja ovce i koze, nedaleko se nalazi i kamen sa uklesanim kantarom. Nedaleko od prvog kamena vrsnik sam video jos jedan kamen sa velikim slovom X skoro preko celog kamena. Pominju se i pojmovi Miljkov kladenac nas predak po kome nosimo prezime Miljkovic, hajducki osoj. Pa ako imate bilo kakve infiormacije vezane za ovaj lokalitet vi mi javite.
Unapred hvala
Odgovori
#2
Zdravo prijatelju.Interesantna prica. Ako smem da primetim dugo je putovala do clanova ovog foruma izgleda da je bilo nekih smetnji u vezama. .Ako sam u prilici da ti dam savet nadji poverljivog coveka sa detektorom koji nece da te prevari . netreba ti skener ni detektor koji ima diskriminaciju. treba samo da moze da detektuje na dva metra dubine. SVI ZNACISU TU I PARE SU OD TVOGA PREDKA CEKAJU TEBE I ONE KOJE TI ODABERES. . Vazno je da se unapred dogovorite oko podele DA PODELITE BRATSKI NA JEDNAKE DELOVE i da se toga drzite zauvek.ida jedan drugoga ne izdate NIKADA.I NIKOME PA NI NAJBLIZIMA.
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!!!
Odgovori
#3
Pozdrav,jedan moj prijatelj ima nesto u vezi vrsnik kamena pa mi se javite ovde na forumu ukoliko vas jos to interesuje da vam ostavim njegov email radi kontakta.
Odgovori
#4
Postovani forumasi,

imam i ja neki opis za mesto zvano Vrsnik.Neznam da li je to ovo o cemu se pise .

S postovanjem,

Vudi

Odgovori
#5
Za Besnu Kobilu ima pecina i u pecinu klesan konj kako se propeo na zadnje noge tu kada stanes ispred pecinu izgleda ka tarasica i odatle gledas tri sela, interesuje me gde se pojavljuju zivotinje i ta zena i NARANO VRSNIK tri grada natri planine ili brda..........Za svaku sarasdnju te zivotinje u Viljo kolo se desava za put prema Vrsnik.... Pozdrav
Odgovori
#6
Postovani g.Branko,

nepoznati su mi ti znaci i ocegledno je da moj opis jeste za neki drugi Vrsnik.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#7
Ti imas za vrh gde je pecina ima kamen kao piramida ima znaci kada udjes u pecinu ima tri rupe u jednu rupu otvara druga zatvara i treca sece ruku treba da znas raspored i tu ima strahovita promaja.....
Odgovori
#8
Ima kamen vrsnik sa tri trougla iznad je rupa to je na pocetak suve planine odradjeno...
Odgovori
#9
Postovani g.BrankoV,

nazalost nisu ni ti znaci.Moj opis je veoma jednostavan i kratak,pa ga je zbog toga i tesko locirati.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)