Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odradjen posao :)
#21
ma obican prevarant neke i poznajem sa sajta znaju oni prepoznace se mogu sve da ih pozdravim. A SVIMA VAMA POSTENIMA ZELIM SVAKO DOBRO I PUNO USPEHA
Odgovori
#22
pa, kolega dobro i lepo potrosio,trud se isplatio,ako su franje ili turci,moze i bez slika,vazna je nada da jos uvek necega u korenju odnosno zemlji ima,za trideset godina Rada jos nisam imao tu cast,ali zivi nada,jos jednom svaka cast na pronalasku,i nek ih bude jos vise unarednim godinama,pozdrav,piro.
Odgovori
#23
Ma nigde ga nema, ili je na Mijami, ili je na pitanju mala intrigacija.
Odgovori
#24
Vecina forumasa se ponasa kao da nam kolega nesto duguje i bezi samo da nam ne bi vratio dug. Covek je iz dobre volje hteo da nesto prikaze od svojih nalaza. Ako nam dodeli to zadovoljstvo - havala  a ako ne krivica je nasa jer ga ismejasmo bez ikakvog razloga.
Odgovori
#25
Ma ne ismejava ga niko barem tako ja mislim ali nestrpljenje vlada jer je lepo videti ma sta bilo.
Odgovori
#26
nestao koca,nema ni slike  Winkali dobro ako je covek stvarno zavrsio posao,alal vera.KOCOja bi te zamolio ako si vec zavrsio kod onog stopala da mi ili ovde ili na pp kazes o cemu se radi i koje je resenje bilo.jer imam dva stopala na istom mestu jedno od drugog udaljeno metar i po i nisam sve istrazio ali bi mi dobrodosla prava pomoc.hvala,pozdrav
Odgovori
#27
Bilo bi lepo da nam isprica kako je stigao do cilja. IMa mnogo forumasa koji znaju tragove stopala a ne mogu stici do cilja. Ja, npr, znam nekih mozda i vise od devet stopala (bila su pokrivena snegom) koje vode do visoke stene. Pored njih ima kamen isklesan u vidu fotelje. Ete, njegova bi prica bila doprinos u stvaranju odredjenog kliseja u tumacenju ovog znaka.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)